veiling / 9 juni 2015 / 771-839 Varia
[771] [772] [773]
kavel: 771 verkocht € 480,00

Grigorescu - 12 aqua-forte tekeningen

Grigorescu - 12 aquaforte de R. Iosie cu o prefatá de St. I Henitesvu - Editura Bibliofila Bucuresti, 1927

Twaalf gesigneerde aqua-forte tekeningen, ca 16 x 11 cm, losbladig, alle in losse passepartouts. In halflinnen opbergmap, folio.
De Roemeense impressionistische kunstschilder Nicolae Grigorescu uit de 19e eeuw wordt beschouwd als een van de eerste Roemeense graveurs die de aquaforte-techniek gebruikten.