veiling / 9 juni 2015 / 771-839 Varia
[771] [772] [773] [774]
kavel: 772 € 100 - € 200

Trip into the world of Juan Kiti

Edipa Lier, 1995. In linnen gebonden , 116 pp, 41 x 31 cm.
Zeldzaam en in goede staat. Achterplat gesigneerd en geïllustreerd door artiest.Teksten in het Engels, Duits, Frans en Nederlands. Rijkelijk in kleur geïllustreerd. In glazen cassette.
Kiti gebruikt alle media: schilderkunst, beeldhouwkunst, fotografie, lithografie, meubelmaken, edelsmeden en decoratie.