veiling / 9 juni 2015 / 771-839 Varia
[774] [775] [776] [777] [778]
kavel: 776 verkocht € 140,00

[Erotica in combinatie met slavernij] 29 droge-naald-etsen voltooid als aquarellen,

Frans of Belgisch, 1ste helft 20ste eeuw, grotendeels met kunstenaarsparaaf in potlood, sommige met Franstalige aantekeningen betreffende de kleuring in potlood, diverse formaten (bladmaten 16,5 x 25,5 en 33 x 23 cm.)
Inclusief diverse exemplaren van dezelfde ets maar met verschillende kleuring.

Zeer waarschijnlijk proeven voor een boek waarin in 18de-eeuwse setting slavernij en erotica worden gecombineerd.