veiling / 9 juni 2015 / 771-839 Varia
[778] [779] [780] [781] [782]
kavel: 780 verkocht € 50,00

[Erotica] (Meesteres met zweep en slachtoffers).

Pentekening voltooid als aquarel, 20ste eeuw, 29 x 22 cm. (verticale vouw).
Met: 1 andere anonieme aquarel met hetzelfde onderwerp (totaal 2).