veiling / 9 juni 2015 / 771-839 Varia
[776] [777] [778] [779] [780]
kavel: 778 verkocht € 100,00

[Calligrafie]

Le peintre recueil. Lettres D'Alphabets. Luies Landa, Paris, ca. 1850. Oblong, 24 pp. 24 gelithografeerde voorbeelden van het alfabet.
Rug met bruin linnen gerestaureerd, voorzijde wat verweerd aan randen, achterzijde en binnenzijde enkele vlekjes, pagina 7 aan rand gerestaureerd.