550-578- Sport

veiling / 9 juni 2015
[550 - 559] [560 - 569] [570 - 578]
kavel: 550
[Wielrennen]
-1ste Zesdaagsche Amsterdam, 1932. Officieel Programma.64 pp. Kaftje aan rug geplakt, uitslagen deels ingevuld + Officieel Programma Internationaal Wieler Criterium georganiseerd door A.S.C. Olympia, Amsterdam, 16 juni 1946 - en het vervolgprogramma van 1 september 1946. + 2 officiƫle programma's van de wielerwedstrijden op de wielerbaan van het Olympisch Stadion Amsterdam, 1947 - en 1 andere.-

verkocht € 50,00
kavel: 551
[Wielrennen]
-Officieel Programma van de Kampioenschappen van Nederland op de baan 1930 uitgeschreven door de Nederlandsche Wielren Unie op de Stadion-Wielerbaan te Amsterdam. Geniet, 40 pp. Omslag Jan Lutz. Enkele namen ingevuld door eerste bezitter. + Officieel Programma der internationale wedstrijden op de Stadion Wielerbaan Donderdag 11 juli 1929. Geniet, 16 pp. Omslag Jan Luz - en idem van 1 augustus 1929 en 11 september 1930.-

verkocht € 60,00
kavel: 552
[Wielersport] Sportherinneringen van Piet Segaar, H.R.C. Hollandia en R.R.C. Sparta
-Plakboek tussen 1915 en 1934. 62 pp. Met foto's van kampioenschappen, contributiekaartjes Nederlandsche Wieler-bond, brieven, mededingerskaarten, deelnemersformulier aan de demobilisatierit uit 1918 etc. -

verkocht € 260,00
kavel: 553
Miss Blanche The Vittoria Egyptian Cigarette Company - 5 albums
-Nationaal sport-album 1932. Compleet met 200 plaatjes. Touwgebonden, oblong + Sport/filmsterren album 1930. Compleet met 120 plaatjes + 2e serie. Voetballers en andere sporten 1931. Compleet met 120 plaatjes + 3e serie. K.N.V.B. Elftallen, 1932. Compleet met 155 plaatjes + 4e serie. 200 Vooraanstaande Voetballers. Competitie 1931-1932 K.N.V.B. Compleet met 200 plaatjes. -

verkocht € 180,00
kavel: 554
Miss Blanche - Spelfoto Album Competitie Wedstryden 1932-1933
-Groot oblong album, compleet met 100 grote platen en 100 uitslagplaatjes. Mooi exemplaar met goede rug.-

verkocht € 240,00
kavel: 555
Miss Blanche Album - 4e Serie - 1932
-200 Vooraanstaande Voetballers. Competitie 1931-32. K.N.V.B. Zakboekje. Zeldzamere variant van het oblong album dat in hetzelfde jaar uitkwam. + dat oblong album + Hudson Sigarenfabrieken Roosendaal - Hup Holland Hup, 1959. Ringgebonden album met plaatjes in de vorm van sigarenbandjes. Incompleet album (ca. 75 procent aanwezig) + N.V. het Raedthuys Amsterdam, 1949. Voetbal!. Klaas Peereboom en Bob Uschi. Compleet met 100 plaatjes.-

verkocht € 60,00
kavel: 556
[Voetbal] De Zwaluwen Utrecht
-Kasboek der Voetbalvereeniging de Zwaluwen, 1932-33. (14 pp. en enkele losse nota's en overzichten) + 20 clubblaadjes van R.K. Sportvereeniging Zwaluwen-Vooruit in Utrecht tussen jaargang 1, 1946 en juni 1954. -

verkocht € 60,00
kavel: 557
Reclame-uitgaves en plaatjesalbums - Spark Sportparade - en 9 andere
-Spark Sportief Actie Rode Kruis - Spark Sportparade. Klaas Peereboom, tekeningen Bob Uschi, 1950. 114 pp. Compleet met 150 plaatjes. Oblong, ringgebonden. Goed ex. + Philips, Maastricht - De Regels van het Voetbalspel voor Spelers & Kijkers. Bewerkt en toegelicht door C.J. Groothoff, 1924. 58 pp. Compleet met 52 plaatjes. Laatste pag. hoekjes schuin afgeknipt. Licht sleets ex. + Kon. Nederlansche Voetbalbond; De Regels van het Voetbalspel, uitgave 1933. 58, xi pp. + Maple Leaf Voetbal Foto-Album. 1e klasse K.N.V.B. elftallen-competitie 1951-52. Met tekst van Aad van Leeuwen. Compleet met 56 plaatjes en opgeplakte voorplaat. Gebruikt exemplaar met hier en daar een bijgeschreven uitslag + Sportwereld; Met Mars langs de Nederlandse Sportvelden. Ca. 1952 - en 5 andere.-

verkocht € 110,00
kavel: 558
Voetbal - Plaatjesalbum KIVA, Rotterdam: Voetbal-album
-A. van Emmenes, 1950. Compleet met 130 plaatjes. Bal op titelpagina netjes ingekleurd, verder goed exemplaar.-

verkocht € 130,00
kavel: 559
Het Nederlandsch Elftal
-Cellograf, Amsterdam, 1932. Elftal bordje met radioreporter Han Hollander in vroege plastic coating. 22 x 28 cm.-

verkocht € 60,00