veiling / 9 juni 2015 / 550-578- Sport
[555] [556] [557] [558] [559]
kavel: 557 verkocht € 110,00

Reclame-uitgaves en plaatjesalbums - Spark Sportparade - en 9 andere

Spark Sportief Actie Rode Kruis - Spark Sportparade. Klaas Peereboom, tekeningen Bob Uschi, 1950. 114 pp. Compleet met 150 plaatjes. Oblong, ringgebonden. Goed ex. + Philips, Maastricht - De Regels van het Voetbalspel voor Spelers & Kijkers. Bewerkt en toegelicht door C.J. Groothoff, 1924. 58 pp. Compleet met 52 plaatjes. Laatste pag. hoekjes schuin afgeknipt. Licht sleets ex. + Kon. Nederlansche Voetbalbond; De Regels van het Voetbalspel, uitgave 1933. 58, xi pp. + Maple Leaf Voetbal Foto-Album. 1e klasse K.N.V.B. elftallen-competitie 1951-52. Met tekst van Aad van Leeuwen. Compleet met 56 plaatjes en opgeplakte voorplaat. Gebruikt exemplaar met hier en daar een bijgeschreven uitslag + Sportwereld; Met Mars langs de Nederlandse Sportvelden. Ca. 1952 - en 5 andere.
(totaal 10)