676-770 Plaatjesalbums en reclame-uitgaves

veiling / 9 juni 2015
[676 - 685] [686 - 695] [696 - 705] [706 - 716] [717 - 726] [727 - 737] [738 - 747] [748 - 757] [758 - 767] [768 - 770]
kavel: 676
Uitgeverij Motorbron, Maarn. Motormap 1, 1951 - en drie andere
-Uitgeverij Motorbron, Maarn. Motormap 1, 1951, compleet + Nat. Lucifersfabriek N.V., Weert. 1.000 P.K. Een pittig, prettig luchtvaartalbum, 1930, compleet met alle 100 foto's, rug iets geschaafd + Kellogg's Cornflakes, Wormerveer. Auto-album, 1949, 1 plaatje ontbreekt + Nederlandsche Plantenboterfabriek, Amsterdam. Schepen uit alle tijden, 1917, compleet met alle 200 plaatjes. -

verkocht € 70,00
kavel: 677
J. Boersma Fzn., Theehandel, Dokkum, Van Zuiderzee en IJsselmeer, 1933 - en 4 andere
-J. Boersma Fzn., Theehandel, Dokkum. Van Zuiderzee en IJsselmeer, 1933, plaatje 89 ontbreekt + U.M.I., Utrecht. Huizen en Kasteelen van Nederland, circa 1930, compleet met alle 60 plaatjes + La Riviere & Voorhoeve, Zwolle. Huizen en kasteelen van Nederland, circa 1940, compleet met alle 60 plaatjes + G. B. van Goor Zonen's Uitgeversmaatschappij N.V., Den Haag. Mapje opplakplaatjes met plakzegeltjes behorende bij: Mijn Schildt ende Betrouwen, 1951, incompleet, een enkele plaat ingekleurd + G. v.d. Spek, Delft. Album, 1921, plaatje 29 ontbreekt.-
€ 70 - € 120
kavel: 678
Bieslot's Stoom-Koekfabriek
-Leiden, 1910. Rug beschadigd, met tape hersteld aan bovenzijde. Rug is in tegenstelling tot vrijwel ieder exemplaar wel in zijn geheel aanwezig. Compleet met alle plaatjes + Nederlands Sperwerverbond N.V., Amsterdam - In Holland staat een huis. J.J. Vriend, 1950. Ringgebonden. Compleet met alle plaatjes + Honig's Maizena Album No 1,2 en 3, 1910-1914. Compleet in goede staat -en 5 andere.-

verkocht € 100,00
kavel: 679
De Betuwe, Boter, Kaas & Fijne Vleeschwaren - Delft/Leiden/Schiedam - Album
-+ J.H. Smeel, Den Haag - Album Stad en Land + Simon Gaastra, Stoomkoffiebranderij-Theehandel, Workum - Album ons Eigen Land en Volk. Alle 28 pp. Compleet met 80 plaatjes. Inhoud van deze albums is identiek - en J. Tare, Amsterdam - Album Uit Oude Tijden - Coperatieve zuivelfabriek Aurora, Opmeer - Album uit oude tijden + [onbekend] - idem + N.V. Zuivelfabriek "Tricht", Geldermalsen - idem + Coperatieve Stoomzuivelfabriek Kamperveen, Wezep - Album. Alle 28 pp. en compleet met 80 plaatjes. Inhoud van deze albums is identiek aan elkaar - en M.M. Couve, Den Haag - Album Behoorende bij den Tooneelkalender. Compleet (?) met 54 plaatjes, ca. 1920.-
€ 65 - € 130
kavel: 680
Verkade Albums
-Lot met 15 Verkade-albums waaronder Lente, 1906 (plaatjes ingeplakt, niet gestoken) en Friesland, 1918 - en 1 andere. -

verkocht € 60,00
kavel: 681
Reclameboekjes
-Lot met 28 reclameboekjes en andere kleine uitgaven, waaronder Feest in Speelgoedland, A.W.Kortjens, Haarlem, ca. 1930; een lucifersetje ter ere van het 40-jarig jubileum van Koningin Wilhelmina, Souvenir de la Hollande et d'Amsterdam, Gustave Amand, fabrique d'Etiquettes et de tous Travaux en chromo, ca. 1880 en 25 andere. -

verkocht € 60,00
kavel: 682
Senefelder Kalender 1921
-Lithografie Sam van Beek. 12-bladige kalender. 43 x 20 cm. Mooi exemplaar.-
€ 100 - € 150
kavel: 683
Kaffee Hag - Wapenalbums
-Danziger Wappenwerk + Sveriges Riksvapen + Kongeriget Danmarks Byvaabener + Wapens van het Koninkrijk Belgie en het Groothertogdom Luxemburg deel I-III, 1930. Alle compleet met alle plaatjes. -

verkocht € 70,00
kavel: 684
Maatschappij "De Betuwe" Tiel - Reclameboekjes
-Daan Hoeksema, ca. 1935. 5e serie no 4. Hertog van Stomp + 6e serie no 7 + 8e serie no 1 en 7 + 9e serie no 1, 2, 7 en 8, 10e serie no 4 en 11e serie no 6 - en Wat 'n pijn. Klopman Baerselman "Deventer". 1e serie no 2. -

verkocht € 75,00
kavel: 685
-Daan Hoeksema, ca. 1935. 13e serie no 1, 3, 4 en 6 + 14e serie no 1, 3-8. Alle in redelijk goede staat met hier en daar enkele schaafplekjes.-

verkocht € 75,00