250-272 Handelscatalogi en Bedrijfsjubileum uitgaves

veiling / 9 juni 2015
[250 - 259] [260 - 270] [271 - 272]
kavel: 250
[Koetsen] La Carrosserie Industrielle - Grande Manufacture de Voitures
-de luxe, demi-luxe & de commerce. Bureauw & Magasins, Faubourg St. Martin, Collection de dessins, Paris, 1898. Oblong, compleet met 36 gelith. pagina's. -

verkocht € 120,00
kavel: 251
[Fotografie] Prijscourant van benoodigdheden voor fotografie en projectie, no. 3 - 1914
-Dr. A.H.C. van Senus, Rotterdam. 302 pp. In halflinnen. 4to. Rijk geïllustreerde (zw.-w.) uitgave met prijzen.-
€ 60 - € 90
kavel: 252
[Scheepvaart] Stoombootdienst
-Holland, Zeeland- België, Zeeuwsch-Vlaanderen. Uitklapbare folder, 76 x 27 cm. Ontwerp M. Guthschmidt. Enkele roestvlekjes. Redelijk goed ex., met inlegflyer gewijzigde tarieven.-
€ 50 - € 80
kavel: 253
Diverse reclamefolders
-Langcat; Een artikel van vertrouwen. Uitvouwbare folder, 1931. Met sporen plakstrookje aan achterzijde + Ferienreisen Rotterdamsche Lloyd. Dummyfolder, 1931 met kaftontwerp Walter Crane - en 12 andere. Meest met resten plakstrookje, meest afkomstig uit tijdschrift De Reclame.-
€ 55 - € 90
kavel: 254
[Automobilia] Diverse vooroorlogse folders
-Chevrolet for 1936, 12-bladige kalender. 22 x 12,5 cm. Eerst pagina zijn de dagen afgevinkt. + Dunlop Accessoires, Stokvis en Zonen, 1932. 48 pp. + S.Smith & Sons LTD. London, catalogus 1933. 28 pp. - en 4 andere + fotootje auto-ongeluk, ansichtkaart ca. 1910 - en een foto van de deelnemers met 2 cylinder D.K.W. voor de rally Monte-Carlo 1938. 23 x 14,5 cm.-

verkocht € 100,00
kavel: 255
[Spoorwegen] Noord-Brabantsch Duitsche spoorweg maatschappij - ca. 1910
-Herdenkingsuitgave: De Noord-Brabantsch Duitsche Spoorweg Maatschappij in beeld. Amsterdam, Gebr. van Rijkom, ca 1910. (1),58,(1) pp. Bevat 58 fotografische afbeeldingen van treinen, spoorwegen, stations e.d.-
€ 150 - € 200
kavel: 256
[Affiches en Chromolithografie] O. De Rycker & Mendel -
-Brussel, ca. 1900. 32 pp. Touwgebonden, 4to. Ateliers d'arts Graphiques. In art deco omslag met eenzijdig bedrukte pagina's met drukvoorbeelden van reclame voor o.a. affiches.-

verkocht € 130,00
kavel: 257
[Wapens]Kuppelmayr, Waffen-Sammlung
-Rudolph Luppelmayr, Waffen-Sammlung. München, Knorr & Hirth,1895. 79 pp. 30 platen in lichtdruk gescheiden door genummerde vloeibladen + fotogr. portret van Kuppelmayr op frontispiece. 42 x 33 cm.-
€ 300 - € 500
kavel: 258
[Johann Faber] Neue Bleistift & Schiefertafel Fabriken von Johann Faber
-früher theihaber der Firma: A.W. Faber. Neurenberg, J. Faber, z.d. (ca. 1896), 40 p., met illustraties, oorspronkelijk kleurenlithografisch omslag, oblong 8vo (op wat kleine defectjes na in opvallend goede staat).-

verkocht € 50,00
kavel: 259
Grolsch - displays jaren '50
-"Bierkenners vragen Grolsch" Ontwerp reclame voor Grolsch bier. Uitvoering Schaefer Grafisch Bureau + Het goedgekeurde ontwerp. 37 x 44 cm. - toegevoegd: Waarom kunstdruk. 10e Papiermolen, GHB Holland, 1951 - en Smeets Weert Holland, "Niet -Maar" 97 x 136 cm. Reclamedrukwerk in orig. enveloppe, ontwerp Dick Elffers.-

verkocht € 100,00