veiling / 9 juni 2015 / 250-272 Handelscatalogi en Bedrijfsjubileum uitgaves
[250] [251] [252] [253] [254]
kavel: 252 € 50 - € 80

[Scheepvaart] Stoombootdienst

Holland, Zeeland- België, Zeeuwsch-Vlaanderen. Uitklapbare folder, 76 x 27 cm. Ontwerp M. Guthschmidt. Enkele roestvlekjes. Redelijk goed ex., met inlegflyer gewijzigde tarieven.