280-291 Ansichtkaarten

veiling / 9 juni 2015
[280 - 289] [290 - 291]
kavel: 280
Album Topografie Nederland
-Album met ca. 490 ingestoken ansichten van Nederlandse steden en dorpen. Meest 1910-1930. Hieronder ook enkele fotokaarten. -
€ 350 - € 700
kavel: 281
Ansichtkaarten, fantasie & topografie, 1900-1920
-Lot met 252 ansichtkaarten, grotendeels gericht aan dezelfde persoon in de periode van ca 1900-1920. Adres op achterzijde, tekst meest op voorzijde. Ansichten betreffen meest fantasie en topografie (zowel Nederland als buitenland)-
€ 125 - € 200
kavel: 282
Bart van der Leck [1876-1958]
-Batavier-Line Rotterdam-London. 12.4 x 9,5 cm. Gelopen. -

verkocht € 200,00
kavel: 283
Vervallen
-This item contains no English description. See the Dutch description: -
€ 0 - € 0
kavel: 284
[Met leporello van fotografische stadsgezichten]. "Groeten uit Arnhem".
-Chromolithografische ansichtkaart met voorstelling van elegante dame met koffer, de koffer openklapbaar waardoor er een leporello met 10 fotografische miniatuur-stadsgezichten (2,5 x 4 cm.) zichtbaar wordt, gelopen (stempel 1906).-

verkocht € 30,00
kavel: 285
Alphonse Mucha (1860-1939)
-3 ansichtkaarten, ongelopen in goede conditie. Ca. 1898.-
€ 250 - € 450
kavel: 286
Alphonse Mucha (1860-1939)
-4 Ansichtkaarten, Galerie U.P.: 654, Blahoslaveni Ikajici...; 655, Blhoslaveni chudi duchem...;656, Blahoslaveni, kleri protivenstvi trpi pro spravedlnost...; 552, Blanoslaveni pokojni... Ongelopen in goede conditie.-
€ 70 - € 120
kavel: 287
Alphonse Mucha (1860-1939)
-Gismonda. Sarah Bernardt. Cinos, Paris, 1898. Met tekst aan voorzijde. Miniem plakrandje achterzijde midden. Goed exemplaar -en een andere, ca. 1898. Ongelopen, licht gebruind aan rand, voorts in goede conditie.-
€ 125 - € 250
kavel: 288
Lot van 5 art nouveau ansichtkaarten
-Raphaƫl Kirchner; Fleur de Chemin VI, Back & Schmitt, Wien I Serie 030, 1900. Gelopen met tekst aan voor-en achterzijde + Adolfo Hohenstein; Onoranze a Volta nel Centenario della Pila Como 1899. Gelopen, met tekst aan voor-en achterzijde - en 3 andere. -
€ 75 - € 150
kavel: 289
Raphael Kirchner (1876-1917)
-Lot van 5 verschillende ansichtkaarten van Kirchner, ca. 1900-1903. Alle gelopen met tekst aan voor-en achterzijde. -
€ 90 - € 140
[280 - 289] [290 - 291]