300-329 Parafernalia

veiling / 9 juni 2015
[300 - 309] [310 - 319] [320 - 329]
kavel: 300
[Vloeibladen]
-Lot van 23 vloeibladen met reclameboodschappen, ca 1930. -

verkocht € 420,00
kavel: 301
Sluitzegels
-Album met 1164 sluitzegels. Alle ingestoken, alle verschillend van elkaar. Meest Duits. Vrijwel alle voor 1940. -

verkocht € 240,00
kavel: 302
[Ex libris] Album met ca. 90 ingestoken ex libris,
-diverse technieken en formaten, alle 20ste eeuw (grotendeels jaren '40), met een flink aantal ongebruikte albumbladen, gebonden in zwart linnen met ingelegd verguld rood linnen embleem van CL. W. Zwisselberger op het voorplat, oblong folio.-

verkocht € 150,00
kavel: 303
[Bidprentjes] Verzamelalbum van Helena Agnes Maria Huyser, 1878
-Het album bevat 10 bladen met 20 contemporaine ingestoken bidprentjes en 6 los toegevoegde bidprentjes, diverse technieken, het album gebonden in verguld en goudgeletterd ("Collection Religieuse") linnen met koperen sluiting en vergulde sneden, 18,5 x 14 cm.-
€ 50 - € 100
kavel: 304
Sluitzegels
-Album voor Sluitzegels. Ca. 1910. Album met ca. 500 ingeplakte zegels, Nederlands en Duits.-

verkocht € 50,00
kavel: 305
Sluitzegels
-Twee albums met hierin ca. 500 los ingestoken zegels, grotendeels Nederlands. Met o.a. Rademakers, Wereldjamboree 1937, de Unie, ANWB, Weduwe van Doesburg, de Faam, etc. Een album volledig, andere album deels gevuld met andere papieren parafernalia. -

verkocht € 110,00
kavel: 306
Sluitzegels
-Album met ca. 700 sluitzegels. Alle Nederlands. Met o.a. ACL, Java, wed. van Doesburg, Batavier Line, Bensdorp, Lindeboom, etc. Alle los ingestoken. -

verkocht € 180,00
kavel: 307
Sluitzegels
-Album met ca. 500 sluitzegels, vrijwel alle Duits, los ingestoken, waaronder een deel art-nouveau zegels. -

verkocht € 280,00
kavel: 308
Sluitzegels
-Album met 689 sluitzegels, vrijwel alle voor 1960, meer dan 60% voor 1940. O.a. Verband Süddeutscher Fussball-vereine, 1913, Utrechtse Philatelisten Vereeniging. Tentoonstelling 1906-1916, Raumkunst-Ausstellung Gewerbemuseum Basel, 1909 (ontwerp Eugen Kupper) en Up to Date schoensmeer. Meest Duits.-

verkocht € 190,00
kavel: 309
[Notgeld]
-Album met 180 los ingestoken stuks Duits noodgeld (inclusief dubbele) , grotendeels 1921, de inhoud van het album (15 bladen) uitvouwbaar als leporello (lengte bijna 4 meter) met aan weerszijden het Notgeld, oorspronkelijk goudgeletterd karton, oblong 4to.-

verkocht € 160,00