veiling / 9 juni 2015 / 300-329 Parafernalia
[301] [302] [303] [304] [305]
kavel: 303 € 50 - € 100

[Bidprentjes] Verzamelalbum van Helena Agnes Maria Huyser, 1878

Het album bevat 10 bladen met 20 contemporaine ingestoken bidprentjes en 6 los toegevoegde bidprentjes, diverse technieken, het album gebonden in verguld en goudgeletterd ("Collection Religieuse") linnen met koperen sluiting en vergulde sneden, 18,5 x 14 cm.
Enkele prentjes zwaar beschadigd, het album zelf in gebruikte staat.

Bevat een aantal fraai gekleurde (o.a. parelmoerkleurig) exemplaren, deels met opengewerkte rand.