900-1024 Strips en Strip Originelen

veiling / 22 oktober 2014
[900 - 909] [910 - 919] [920 - 929] [930 - 939] [940 - 949] [950 - 959] [960 - 969] [970 - 979] [980 - 989] [990 - 1000] [1001 - 1010] [1011 - 1020] [1021 - 1024]
kavel: 990
Jean Dulieu (1921-2006)
-Grote aquarel van Paulus de Boskabouter, gemaakt als illustratie bij het verhaal Reis naar de Puntster in de Eva, ca. 1963. Paulus sleept vastberaden een draak mee uit het bos.. 14 x 22,5 cm. -
€ 1450 - € 2250
kavel: 991
Jean Dulieu: Kinderkapstokje Paulus de Boskabouter
-Variant Paulus en Gregorius met paraplu, met 3 hangers. -

verkocht € 80,00
kavel: 993
Willem Vleeschouwer - Loekie de Leeuw
-Originele full-colour tekening. Persiflage Loekie de Leeuw. Deze zapt en bunkert zich de avond door. Gemaakt voor het artikel "De invloed van Ster reclame" in Voedings Magazine, 2001. Signatuur l.o. Wévé. 22 x 27 cm.-
€ 200 - € 300
kavel: 994
Willem Vleeschouwer - Originele pagina
-Duppie en het doorbroken isolement - pagina 11, 1984. "Hot dog met extra's" 29 x 39 cm. Oost-Indische inkt op dun karton. -
€ 80 - € 150
kavel: 995
Jean Dulieu - Paulus de Boskabouter Omnibus
-De Arbeiderspers, 1958. Bundeling van alle 6 deeltjes. Buitenzijde wat smoezelig, binnenzijde mooi en alle 6 boekjes in goede staat. + Avonturen van Bim. Hypnose onder Nul. Piet van Elk en Hilarion, Gooische Klanken, 1947. Oblong, geniet, 32 pag. - en Avonturen van Bim. De Treinrovers, 1943. 39 pp. -

verkocht € 180,00
kavel: 996
Jochem Jofel Wereldreiziger
-Het avontuur in de Slummerdamse bergen. 1e serie, 1e deel. Siem Praamsma, Pegasus, Amsterdam, 1945. 46 pp. + De erfenis van den Ouden Jofel dl. I & II, 1e serie, 2e en 3e deel + De wereldreis van een Jeep. Plaatjes van Han van Gelder, tekst H.G. Haakenhout. Deel 1 en deel 2, 1945. Elk 40 pp. (deel 2 enkele krasjes op voorplat) - en Professor Créghel, Deel I en II. Arnold Goosen/Carol Voges. Christelijk Nationale Dagbladen, 1950. -

verkocht € 90,00
kavel: 997
Marten Toonder - Tom Poes
-Tom Poes en de Knip-hoed, + Het Tijddeurtje + het Slaag-systeem Niemeijer tabaksfabriek, deel 1-3, 1958 + Tom Poes 2e serie, deel 4,6,7,8 en 10, D.A.V.I.D., 1946. Oblong, geniet, in goede staat + Tom Poes en de Wiekschieters. Alete Molenaar Kindervoeding-specialisten, 1970. 24 pp. oblong, geniet -

verkocht € 130,00
kavel: 998
Paul Geerts/Willy Vandersteen - Origineel Suske en Wiske
-Originele gouache, groot formaat in passe-partout, 1999. -

verkocht € 1500,00
kavel: 999
Al Severin (1963-) Life is a Cabaret
-Origineel aquarel, 1997. groot formaat 68 x 41 cm. Naar een scène uit "Life is a Cabaret". In lijst achter glas.-
€ 900 - € 1500
kavel: 1000
Bruintje Beer
-Mary Tourtel, Algemeen Handelsblad uitgave eerste reeks, nr. 1-24 compleet in redelijk goede tot zeer goede staat. 1930-1941. + Tweede serie, 1947, compleet in 2 delen - en Bruintje Beer Legpuzzel No. 2, Algemeen Handelsblad, Amsterdam, ca. 1935. Nog in originele enveloppe. -

verkocht € 170,00