900-1024 Strips en Strip Originelen

veiling / 22 oktober 2014
[900 - 909] [910 - 919] [920 - 929] [930 - 939] [940 - 949] [950 - 959] [960 - 969] [970 - 979] [980 - 989] [990 - 1000] [1001 - 1010] [1011 - 1020] [1021 - 1024]
kavel: 1011
Geen Salami voor Philomon
-Raymond Macherot. Chlorophyl, Lombard Collectie, nr. 32, 1957. Hc. met roodlinnen rug. Mooi exemplaar met minimale slijtage aan hoekjes. Inclusief Kuifje punt. -

verkocht € 100,00
kavel: 1012
André Franquin - De Avonturen van Robbedoes en Kwabbernoot
-Z van Zwendel, deel 15, Dupuis, 1961. 1e druk, mooi exemplaar + De Schaduw van Z, deel 16, Dupuis, 1962, 1e druk, goed exemplaar + QRN op Bretzelburg, Dupuis, 1966, 1e druk, mooi exemplaar.-

verkocht € 110,00
kavel: 1013
American Comics: Robert Crumb e.a.
-Motor City Comics, Robert Crumb, Rip Off Press, 1969 + Artistic Comics, a special issue made up entirely of exerpts from the secret sketchbooks of R. Crumb!, 1973 + Nasty Tales nr. 3 en 4, 1971 - en 6 andere + AJungle Jim, Alex Raymond. Volume 5 en volume 6, Pasific Comics Club, Tahiti, 1977. -

verkocht € 100,00
kavel: 1014
Real Free Press Illustratie
-Luxe in kunstleer gebonden bundeling van nrs. 1-6 van Real Free Press Illustratie, uitgegeven tussen 1968-74. Oplage 100 ex. Dit is nr. 65/100, gesigneerd door Olaf Stoop. -

verkocht € 240,00
kavel: 1015
Marten Toonder - tekenfilm
-Lot met schetsen en stills van Van der Meulen, Ben van Voorn, Dusty, Bjørn Frank Jensen, ca. 1965. Geesink Filmproduktie n.v. Drie sheets met daarop 21 schetsjes voor "Dusty", met gedrukt storyboard in origineel mapje + achtergrond Still Ben van Voorn + Presentatiemap Rob Houwer presenteert..de eerste Nederlandse avondvullende tekenfilm. Mapje met filmfoto's, foto Toonder, kaartje heer Bommel en filmaffiche - en 6 stills van een tekenfilm uit de jaren '70.-

verkocht € 320,00
kavel: 1016
Jan Dirk van Exter (1915-1982)- Rikki
-De water-demon van het Alkmaarder-meer, Verenigde Nederlandse Dagbladen, 1947 + De Pampuspiraat, R.D.P., 1948 (wat vochtschade, matig ex.) + Terra Incognita, Regionale Dagbladpers, den Haag, 1948 + De Zwarte Schaduw, Noordhollands Dagblad, 1949. -

verkocht € 90,00
kavel: 1017
Marten Toonder - Koffer met schilderspalet
-Houten Schilderspalet in houten schildersdoos. Hierin palet, steen, initialen in hout, aansteker en pijpen,etc. In koffertas. Vermoedelijk was dit het schilderspalet van Toonder zelf.-

verkocht € 400,00
kavel: 1018
Marten Toonder - Parade van Rommeldam
-Zeefdruk in oplage van 2000 genummerde ex. Dit is nr. 862. Met signatuur Toonder, 2001. 126,5 cm x 31,5 cm. In lijst achter glas.-

verkocht € 140,00
kavel: 1019
Marten Toonder - Eenvoudige doch voedzame maaltijd
-Zeefdruk in oplage van 1000 genummerde exemplaren. 126,5 cm x 31,5 cm. In lijst achter glas. Dit is nr. 80. -
€ 100 - € 200
kavel: 1020
Zelfportret met heer Bommel, Tom Poes en Hokus Pas
-Gelegenheidsprent bij start Toonderjaar, in een eenmalige oplage van 300 ex. 31 x 30 cm. In lijst achter glas-

verkocht € 75,00