900-1024 Strips en Strip Originelen

veiling / 22 oktober 2014
[900 - 909] [910 - 919] [920 - 929] [930 - 939] [940 - 949] [950 - 959] [960 - 969] [970 - 979] [980 - 989] [990 - 1000] [1001 - 1010] [1011 - 1020] [1021 - 1024]
kavel: 910
Don Lawrence - dédicace
-Zwart papier met potlood. Roodhaar. Zij-aanzicht met accenten. Subtiele tekening in tenminste vier kleuren. Gesigneerd.-

verkocht € 100,00
kavel: 911
Hans G. Kresse - dédicace Eric de Noorman
-Zwart papier met kleurpotlood. "Voor Jan". Aangezicht Eric de Noorman.-
€ 300 - € 600
kavel: 912
Berck (Arthur Berckmans 1929-) - dédicace Sammy
-Op zwart papier met wit potlood uitgewerkte tekening van Sammy. "zeer genegen, Berck '88" + Dupa - Dommel. Op zwart papier met wit potlood getekende tekening van Dommel - en 1 andere.-
€ 75 - € 150
kavel: 913
Paul Teng (1955-) - dédicace
-Fraai uitgewerkte tekening van Delgadito. Diverse kleuren potlood op zwart papier. + Ron Verbrugge "Leuk idee, Jan, maar ik ben als de dood in 't donker.", beiden 1988, signatuur r.o.-

verkocht € 60,00
kavel: 914
Hein de Kort (1956-) - dédicace
-"Hee watje! Is dit humor?" Kleurpotlood op zwart papier, r.o. "Voor Jan", met signatuur + Eric Schreurs "Klep voor Jan", kleurpotlood op zwart papier, sign. r.o. + André van Duin door Toon van Driel en een andere.-
€ 75 - € 150
kavel: 915
Martin Lodewijk - dédicace Agent 327
-Kleurpotlood op zwart papier. Onderzijde "Voor Jan, groen van Agent 327 en Martin Lodewijk, '88." + twee dédicaces van Robert van der Kroft, beide eveneens op zwart papier, 1988.-

verkocht € 80,00
kavel: 916
Georges Mazure (1919-1980)
-"Arabier". Originele tekening, inkt op papier, 1953. Waarschijnlijk uit "Tussen Beirut en Jeruzalem". 55 x 49 cm. -

verkocht € 100,00
kavel: 917
Album met dédicaces
-Album met op beurzen in de jaren '80 verzamelde dédicaces, met o.a. Henk Kuijpers Franka, 1987 "ontbloot voor een eiland", Tripp, Paul Teng, Don Lawrence, Jan Kruis, Martin Lodewijk (2x), Hans G. Kresse(!) en 8 andere. + 2 scheurkalenders Hein de Korte/Eric Schreurs. Een met dédicase Schreurs (klepzeiker) en 1 met aan voorzijde dédicace de Kort, achterzijde Schreurs.-

verkocht € 400,00
kavel: 918
Willy Vandersteen - Bessy
-Lot van 43 ex. Bessy, alle oude drukken, waarvan 23 in eerste druk (tussen nr. 5 en 53), meest in redelijk goede tot goede staat, maar alle met naam op binnenkant kaft.-

verkocht € 100,00
kavel: 919
Albert Weinberg - De Avonturen van Dan Cooper
-De Blauwe Driehoek, Lombard Collectie, Lombard, 1957. Gebonden, met linnen rug, incl. Kuifje's punten. Redelijk ex., geschaafd aan randen, iets lossig in band + De Meester van de Zon, Lombard Collectie, Lombard, Brussel, 1958. 64 p. Gebonden, linnen rug, incl. Kuifje's punten. Geschaafd aan randen, redelijk goed ex. -

verkocht € 100,00