900-1024 Strips en Strip Originelen

veiling / 22 oktober 2014
[900 - 909] [910 - 919] [920 - 929] [930 - 939] [940 - 949] [950 - 959] [960 - 969] [970 - 979] [980 - 989] [990 - 1000] [1001 - 1010] [1011 - 1020] [1021 - 1024]
kavel: 920
Don Lawrence
-Storm. Verzamelbundel met eerste vier Storm verhalen, Oberon, 1981. Met dédicase Roodhaar en signatuur van Dick Matena, Don Lawrence en Martin Lodewijk. + Don Lawrence, the Collection no 1., Breda, 1989. Gebonden met stofomslag. -

verkocht € 80,00
kavel: 921
Jacques Martin - Alex
-De Gouden Sfinx, Lombard Collectie, 1956. 1e dr., gebonden met linnen rug. Wat verschoten van kleur, geschaafd aan randen. Opening tussen boekblok en kaft binnenzijde en signatuur aan binnenzijde kaft. Redelijk ex. zonder Kuifje's punten + De Tiara van Oribal. Lombard Collectie, Lombard, 1958. Signatuur vorige eigenaar aan binnenzijde kaft. Licht geschaafd aan randen, redelijk goed ex. zonder Kuifje's punten.- en 19 latere sc. uitgaves van Alex, meest in gelezen staat.-

verkocht € 100,00
kavel: 922
Henk Kuijpers - Franka
-De terugkeer van de Noorderzon deel 1 en 2, luxe-editie van het 3de en 4de album uit de reeks Franka. Gebonden in linnen met opgeplakte voorplaat. No. 291/750. met tekening en signatuur van Kuypers. Handtekening vorige eigenaar aan binnenzijde. + Joost Swarte, Plano, de Harmonie/het Raadsel, Amsterdam, 1987 - en Moderne Kunst, Joost Swarte, de Harmonie/Het Raadsel, Amsterdam, eerste dr. 1986.-

verkocht € 140,00
kavel: 923
Diverse luxe uitgaven
-Blueberry. Het einde van de lange rit. Giraud, Charlier, Novedi, 1986. Luxe gebonden folio uitgave in linnen met ingevoegde zeefdruk in cassette. gesigneerd door Charlier en Giraud. + Rik Ringers. K.O. in 9 Rounds. Lombard uitgave, Brussel, 1980. 80 p., gebonden. Met dédicase en signatuur van Tibet en Duchateau - en 2 andere. Alle voorzien van handtekening vorige eigenaar.-

verkocht € 90,00
kavel: 924
Willy Vandersteen - Suske en Wiske
-Lot van 10 eerste drukken tussen nr. 71 en 148. Alle in redelijk goede tot goede staat, alle met sign. vorige eigenaar aan binnenzijde + Corentin bij de Roodhuiden, Paul Cuvelier, Lombard Collectie, Lombard. Gebonden met linnen rug, 1956. Goed exemplaar, hoekjes geschaafd, naam binnenzijde met pen. Inclusief kuifje's punt.-

verkocht € 140,00
kavel: 925
Hergé - Kuifje
-De Schat van de Scharlaken Rackham, Casterman, 3e dr. 1951. Gebonden met roodlinnen rug. Laatste titel achterzijde "Het zwarte goud". Redelijk ex., gebruikssporen, sleets aan rug en randen, naam (klein) schutblad + het Geheim van de Eenhoorn. Casterman, 3e dr. 1951. Laatste titel achterzijde "Het zwarte goud". Redelijk goed ex. Licht gesch. aan rand, naam (klein) op schutblad.-

verkocht € 120,00
kavel: 926
Hergé - Kuifje
-Kuifje in Amerika. Casterman, 1947. 1e druk. Gebonden met rode linnen rug. Laatste titel op rug: De zeven kristallen bollen. Gebuikssporen: licht sleets op platten, geschaafd aan hoeken en randen.-

verkocht € 100,00
kavel: 927
Hergé - Kuifje
-De Krab met de Guden Scharen. Casterdam, latere druk, 1952. Exemplaar in redelijke staat. Schaafplekken aan rug en randen, naam (klein) op schutblad + De Geheimzinnige Ster, Casterman, 1947. 1e druk in matige staat met vochtbesch. aan rechterzijde voor- en achterplat.-
€ 70 - € 140
kavel: 928
Dick Bos
-Alfred Mazure. Lot van 9 deeltjes uit de eerste reeks: nrs. 2-8, 12 en 19. Ten Hagen, 1941-46. In gelezen maar redelijk goede conditie. + twee schriftjes met daarin uit de krant geknipte stripstroken van Inspecteur Charlie Chan, Alfred Andriola, 1939.-

verkocht € 120,00
kavel: 929
Marten Toonder - Metro
-1945-1946 Ondergronds/bovengronds politiek satirisch tijdschrift. 26 nummers; nr. 8-1945 tm 30-1946 + nrs. 1,3 en 4 uit het 3e jaargang (= mei/juni 1946, waarna het tijdschrift ophield te bestaan) - en Metro mozaïk, D.A.V.I.D., 1945. Rug deels los, omslag (besch.) in boek.-

verkocht € 180,00