1200-1299 Topografie Indonesië e.a.

veiling / 22 oktober 2014
kavel: 1240
Schilderungen aus Holländisch-Ostindien von Dr. F. Epp.
-Heidelberg, C.F. Winter, 1852, (2),VI,(2),488,(2) p., contemporain halfleer.-
€ 150 - € 300
kavel: 1241
[Java] Berigt van den tegenwoordigen toestand der Bataafsche Bezittingen
-in Oost-Indiën en den handel op dezelve door Dirk van Hogendorp, [Delft]. Gedrukt voor den auteur, [1799].-

verkocht € 550,00
kavel: 1242
Vaandel Korps Commando troepen, KNIL 1944-1949.
-Korps Commandotroepen, 1949. Origineel officieel oranje vaandel van de Royal Dutch Corps Special Forces met in goud geborduurde initiaal van Juliana, de Nederlandse Kroon en plaatsen waar het korps streed.-
€ 200 - € 400
kavel: 1243
Staat der Nederlandsche Oostindische bezittingen,
-onder het bestuur van den Gouverneur-Generaal Herman Willem Daendels (...) in de jaren 1808-1811, 2 (van 4) delen: introductiedeel en deel Bijlagen, eerste stuk, (4),128 p. en Bijlagen ongepagineerd, Bijlagen met 3 uitslaande letterdruk tabellen, contemporain of iets later halflinnen en oorspronkelijk karton met papieren titelschildje op de (sleetse) rug (Bijlagen), folio. Introductiedeel met 2 bibliotheekstempels op (verso) titel.-
€ 50 - € 100
kavel: 1244
[Fotografie] Tjandi Parambanan op Midden-Java,
-na de ontgraving. Door J. Groneman. Met lichtdrukken van Cephas, hoffotograaf te Jogjakarta. Den Haag, M. Nijhoff, 1893. Tekstdeel: (4),30 p. en 2 losse uitvouwbare platen, oorspronkelijk omslag, folio. Platendeel: 58 (van 64) originele foto's op kartonnen dragers, oblong folio. Tekstdeel en platendeel samen in oorspronkelijke linnen portfolio. -

verkocht € 200,00
kavel: 1245
[Atjeh] De Atjèhers door Dr. C. Snouck Hurgronje.
-Batavia/ Leiden, Landsdrukkerij/E.J. Brill, 1893-1895, 2 tekstdelen en 1 platendeel. Tekstdelen: XX,512;XVI,438 p., deel I met 2 groot uitslaande kaarten en 2 uitslaande platen, oorspronkelijk uniform half linnen, groot 8vo (4to formaat). Platendeel: 28 illustraties op 12 platen en letterdruk verklaring der platen, los als uitgegeven in half linnen portfolio met bindlinten, folio.-

verkocht € 200,00
kavel: 1246
[Java] Mijne reis naar Java in 1869
-en terugkeer over Engelsch Indië, Palestina enz., in 1870, door J. van der Chijs. Utrecht, C. van der Post Jr., 1874, (8),125 p., 3 gelithografeerde platen, modern halfleer met oorspronkelijk omslag op de platen.-
€ 120 - € 250
kavel: 1247
[Numismatiek] Recherches sur les monnaies des indigènes de l'Archipel Indien
-et de la Péninsule Malaie par H.C. Millies. Ouvrage posthume (...). Den Haag, M. Nijhoff, 1871, VIII,179,(1) p., 26 lithografische platen, modern leren band met gebruikmaking van de oude verguld leren rugstrip, 4to.-

verkocht € 70,00
kavel: 1248
[Atjeh] De waarheid over onze vestiging in Atjeh
-door den Luitenant-Generaal J. van Swieten. Met eene kaart van Atjeh en een plan van den Kraton. Zaltbommel, J. Noman en Zoon, 1879, (2),II,493,(3) p., met kaart van Atjeh en plattegrond van de Kraton, beide gelithografeerd en uitslaand, moderne stoffen band, oorspronkelijk omslag meegebonden (Kraton-plaat gerepareerd met plakband op vouw).-
€ 50 - € 100
kavel: 1249
Trelawney´s avonturen in Oost-Indië
-door hemzelven beschreven. Naar het Engelsch. Amsterdam, H. Frijlink, 1833, 3 delen in één band, XII,284;VIII(=VI),294;VIII(=VI) p., 3 identieke staalgegraveerde pagina's, contemporain half kalfsleer, rug verguld en met marokijn titelschildje.-

verkocht € 150,00