1200-1299 Topografie Indonesië e.a.

veiling / 22 oktober 2014
kavel: 1261
[Egypte] David Roberts R.A. Sketches in Egypt and Nubia.
-With historical decriptions by William Brockedon F.R.S. Lithographed by Louis Haghe. Aalsmeer, Pulchri Press, z.d. (1982), 367,(1) p., met vele platen, oorspronkelijk verguld halfleer, sneden verguld, groot folio.-

verkocht € 90,00
kavel: 1262
[Kameroen] Wanderungen und Forschungen im Nord-Hinterland von Kamerun. Von Franz Hutter.
-Braunschweig. F. Vieweg und Sohn, 1902, XIII,(1),578 p., met 2 uitslaande kaarten en 130 (uitslaande) platen en illustraties, oorspronkelijk omslag met oorspronkelijk bedrukt kartonnen beschermmapje met bindlinten, 4to.-

verkocht € 50,00
kavel: 1263
[Duitsland] Malerische Ansichten von Baden und seinen Umgebungen.
-Vues Pittoresques de Bade et de ses environs. Baden, D.R. Marx, z.d. (ca. 1840), 27 staalgegraveerde platen, elk met letterdruk beschrijving in Duits en Frans, oorspronkelijk verguld kartonnen platten met leren rug, sneden verguld, oblong klein 8vo.-

verkocht € 90,00
kavel: 1265
Het kamerlid Van Berkestein in Nederlandsch-Indië door M.T.H. Perelaer.
-Het kamerlid Van Berkestein in Nederlandsch-Indië door M.T.H. Perelaer. Teekeningen door Jhr. J.C. Rappard. Leiden, A.W. Sijthoff, 1888, 4 delen in 2 banden, (8),206,(2);(2),202,(2);(6),196,(2);(2),198,(2) p., met 107 fraaie kleurenlitho's, oorspronkelijk rijk verguld linnen, folio. Goed exemplaar met hier en daar de gebruikelijke roestvlekjes. Beide banden professioneel voorzien van nieuwe rug met gebruik van oorspronkelijke rugstrip, nieuwe schutbladen. Karton van platten hier en daar door slijtage/stoten blootgelegd. -

verkocht € 370,00
kavel: 1266
Jan Poortenaar - Javaansch Landschap
-Droge Naaldets. Bijlage, behoorende bij het Gedenknummer, uitgegeven naar aanleiding van het vijftigjarig bestaan de "De Indische Mercuur", 1928. Signatuur r.o. 22 x 17 cm. In lijst achter glas. -
€ 100 - € 200
kavel: 1267
[Niebuhr] reize naar Arabië (2 delen)
-en andere omliggende landen, Carsten Niebuhr, Amsterdam, S.J. Baalde, Utrecht, J. van Schoonhoven & Comp., 1776-1780.-

verkocht € 1100,00
kavel: 1268
[Indonesië]. Zwerftocht door Timor en onderhoorigheden.
-Door W.O.J. Nieuwenkamp. Amst., Uitg. Maatsch. Elsevier, 1925, 175,(1) p., illustr. en decoratie door de auteur, orig. linnen band met gouden decoratie, folio. -

verkocht € 70,00
kavel: 1269
Histoire des Antilles et des colonies Francaises, Espagnoles, Anglaises, Danoises et Suedoises.
-Saint-Domingue, Cuba et Porto-Rico (..) M. Elias Regnault. Suite des Etats-Unis, Elias Regnault et Jules Labaume. Possessions Anglaises dans L'Ámerique du Nord, Canada, Nouveau Brunswick, Nouvelle Ecosse, Acadie, Frederic Lacroix. Les Californies, L'Oregon, et les Possessions Russes en Amerique (..) Ferdinand Denys, Paris, Firmin Didot Freres, 1849.-

verkocht € 55,00
kavel: 1270
Gezichten op Amerika,
-naar afbeeldingen op de plaats zelve geteekend, W.H. Bartlett (vert.) Mr. C.I. Zweerts, Amsterdam, G.J.A. Beijerinck, [1841-1843].-
€ 300 - € 600
kavel: 1271
[Indonesië] Album B. Coops, burgemeester van Bandoeng
-Album aangeboden door de deelnemers in het huldeblijk aan B. Coops, Buregmeester van Bandoeng ter gelegenheid van zijn vertrek naar Europa, 11 juli 1928. Folio (35,5 x 50 cm) album met handgetekend wapenschild op voorplat. Handgeschilderd titelblad Dirk Rühl Jr., gemengde techniek. Aan binnenzijde 434 namen.-

verkocht € 80,00