1200-1299 Topografie Indonesië e.a.

veiling / 22 oktober 2014
kavel: 1272
Nederlands-Indië - Neville Keasberry
-11 foto's landschapsfoto's van Java, ca. 1900 van fotograaf Keasberry (1866-1944). Elk 23 x 17 cm. -

verkocht € 80,00
kavel: 1273
Indië. Geïllustreerd Weekblad voor nederland en Koloniën
-1917-1922 Redactie A.W.Nieuwenhuis, Jp.B. de Josselin de Jong, M. Joustra en C. Lekkerkerker. 1e-6e jaargang, 832,848, 832,848, 846 pp. In linnen gebonden.-

verkocht € 300,00
kavel: 1274
Havengezicht Azië
-J.J. Midderigh, uitgave Erven G.H. Cohen, den Haag. Lithografie, 42 x 121 cm. -

verkocht € 110,00
kavel: 1275
Lot van twee bewerkt koperen stafjes
-elk ca. 40 cm. lang, bekroond met een kleine religieuze sculptuur, bestaande uit 4 delen die in elkaar zijn te schroeven en met kenmerkende, scherpe gespleten punt.-

verkocht € 150,00
kavel: 1276
Gambar-Gambar akan Peladjaran den Kasoekaän Anak-anak dan Iboe-bapanja.
-Nederlandsch-Indische prenten. Dkaloewarkan olèh toewan Kolff, jang dahoeloe di negeri Batawi (Leiden, Kolff, 1879), gedrukt door G.J. Thieme, 24 chromolithografische platen, gebonden in contemporain goudgeletterd en blindgestempeld linnen (met klein etiketje van boekhandel Stenfert Kroese & Van der Zande op binnenzijde voorplt), oblong folio.-

verkocht € 240,00
kavel: 1295
[Indonesie] Reistogt naar en door Oost-Indien,
-waar in de voornaamste landen, steden, eilanden, bergen, rivieren enz; de godsdienst, wetten, zeden, gewoonten (..)doormengd met veele ongewoone voorvallen, zonderlinge geschiedverhalen, getrouwe berigten van bloedige zee- en veldslagen met de Portugeesen, Makassers en anderen. Wouter Schouten, 2 delen, 4e druk, Utrecht, Wed. J.J. van Poolsum, G.T. van Paddenburg, A. van Paddenburg, J. van Schoonhoven en Comp., Amsteldam, M. de Bruyn, 1775.-

verkocht € 600,00
kavel: 1296
[Suriname] Reize naar Surinamen en door de binnenste gedeelten van Guiana (IV delen in 2 banden)
-Door den Capitain John Gabriel Stedman, met plaaten en kaarten, naar het Engelsch (vert. J.D. Pasteur), Amsterdam, Johannes Allart, 1799-1800.-

verkocht € 400,00
kavel: 1297
Convoluut bestaande uit 16 wetenschappelijke overdrukken en artikelen.
-Grotendeels uit Bijdragen tot de taal-, land- en volkenkunde van Nederlandsch-Indië, Den Haag, 1890-1908, met enkele uitslaande kaarten, contemporain halflinnen.-
€ 70 - € 140
kavel: 1298
[Kinderboeken] De beide weezen. Eene geschiedenis voor de jeugd;
-een Duitscher naverteld door J.J.A. Gouverneur. Amsterdam, Jan Leendertz, (1870), (4),110,(1) p., met 4 gekleurde litho's, oorspronkelijk kleurenlithografische kartonnen platten met linnen rug (sleets exemplaar met diverse gebreken, zeldzaam).-

verkocht € 70,00
kavel: 1299
[Extreem zeldzame Penang-editie] Lebih Korang:
-a collection of wild beast tales and other curios. Made and illustrated by A.W.B.H[amilton]. Penang: printed at the Pinang Gazette Press, limited, 1920, 115 p., met karikaturale illustraties en oorspronkelijk omslag door A.W.B. Hamilton, 4to (vooromslag en titelpagina los, rugstrip defect).-

verkocht € 70,00