veiling / 22 oktober 2014 / 1200-1299 Topografie Indonesiƫ e.a.
[1200] [1201] [1202]
kavel: 1200 verkocht € 100,00

Java: Past & Present.

A description of the most beautiful country in the world, its ancient history, people, antiquities, and products. By Donald Maclaine Campbell. Londen, W. Heinemann, (1915), 2 delen, XX,656;IX,(1)657-1236 p., met frontispiece portret van de auteur, een uitslaande gekleurde kaart en vele platen, oorspronkelijk verguld linnen, 4to.
Hier en daar wat roestvlekkig, linnen deels verkleurd. Goede set van een schaars werk.