veiling / 22 oktober 2014 / 1200-1299 Topografie Indonesië e.a.
[1200] [1201] [1202] [1203]
kavel: 1201 € 100 - € 200

Atjèh.

Algemeen samenvattend overzicht van land en volk van Atjèh en onderhoorigheden. Door J. Kreemer, archivaris van het Atjèh Instituut. Leiden, N.V. Boekhandel en Drukkerij voorheen E.J. Brill, 1922-1923, 2 delen, XVI,602; XII,705 p., 3 uitslaande gekleurde kaarten waaronder één los ingestoken in envelop op achterplat, 28 platen, tekstillustraties, oorspronkelijk uniform verguld linnen, 4to.
Hier en daar roestvlekkig en binnenscharnieren kwetsbaar zoals gewoonlijk, goede set.