veiling / 22 oktober 2014 / 1200-1299 Topografie Indonesië e.a.
[1202] [1203] [1204] [1205] [1206]
kavel: 1204 verkocht € 660,00

[Raffles] Memoir of the life and public services of sir Thomas Stamford Raffles,

particularly in the government of Java, 1811-1816, Bencoolen and its dependencies, 1817-1824; with details of the commerce and resources of the Eastern Archipelago, and selections from his correspondence. By his widow. A new edition, in two volumes. Londen, James Duncan, 1835 (gedrukt door W. Clowes & Sons), 2 delen, XI,(1),437,(1); VI,(2),468 p., staalgegraveerd portret, uitslaande aquatint van de Rafflesia Arnoldi, uitslaande facsimile van een brief, 2 (groot) uitslaande, op staal gegraveerde kaarten van Singapore en van de Indische archipel, contemporain uniform half kalfsleer, vergulde rug met contrasterende titelschildjes en verguld stempel van de Legislative Council Library.
Ruggen en hoeken van platten met oppervlakkige rookschade (bovenscharnier deel 1 kwetsbaar), van binnen hier en daar roestvlekkig. Goed exemplaar van de schaarse tweede druk (eerste druk: 1830).