veiling / 22 oktober 2014 / 1200-1299 Topografie Indonesië e.a.
[1206] [1207] [1208] [1209] [1210]
kavel: 1208 verkocht € 180,00

[Nieuw Guinea] De bergpapoea's van Nieuw Guinea en hun woongebied.

Door C.C.F.M. Le Roux. Leiden, E.J. Brill, 1948-1950, 2 tekstdelen en 1 platendeel in oorspronkelijk uniform verguld linnen. Tekstdelen: XXV,(1),484; X,485-1029,(2) p., met frontispiece portret, 142 afbeeldingen op 83 platen en 12 tekstillustraties, 4to. Platendeel: (11),17 index/verklaring p., 118 platen en 4 (groot) uitslaande kaarten (1x los in achterflap gestoken), oblong folio.
Een prachtig, uitputtend standaardwerk in goede staat.