veiling / 22 oktober 2014 / 1200-1299 Topografie Indonesië e.a.
[1295] [1296] [1297] [1298] [1299]
kavel: 1297 € 70 - € 140

Convoluut bestaande uit 16 wetenschappelijke overdrukken en artikelen.

Grotendeels uit Bijdragen tot de taal-, land- en volkenkunde van Nederlandsch-Indië, Den Haag, 1890-1908, met enkele uitslaande kaarten, contemporain halflinnen.
Bevat: L.W.C. van den Berg, Het inlandsche Gemeentewezen op Java en Madoera (Den Haag, 1901); A.G. Vorderman, De transmigratie- en signaturenleer in de Javaansche geneeskunde (1894); J.H.F. Kohlbrugge, Naamgeving in Insulinde (1901) ;J.L. van den Toorn, Het animisme bij den Minankabauer der Padangsche Bovenlanden (1890); J.J. Kreemer, Bijdrage tot de volksgeneeskunde bij de Maleiers der Padangsche Benedenlanden (1908); J. Kreemer, Aanteekeningen omtrent het Manangkabau-Maleische familiebezit (1909); J. Kreemer Jr., De Maleier en zijn Karbouw (?); H. Ris. De onderafdeeling Klein Mandailing Oeloe en Pahantan en hare bevolking met uitzondering van de Oeloe's (1896, met kaart); anoniem, Korte beschrijving van het landschap Bila (1904, met kaart); anoniem, Mededeelingen betreffende het landschap Panei en het Rajahgebied (1906, zonder de kaart); anoniem, Mededeelingen betreffende de Atjehse onderhoorigheden (1904); anoniem, Het landschap Donggala of Banawa (1905); anoniem, Beschrijving van het landschap Pasir (1905); S.C. Knappert, Beschrijving van de onderafdeeling Koetei (1905, met kaart); J. Tideman, Het landschap Laikang (1906); H. de Vogel, Mededeelingen betreffende Sidenreng, Rappang en Soepa (1906).

Sommige pagina's beschadigd en enkele artikelen voorzien van aantekeningen in de marge.

Met: een soortgelijk, iets vroeger convoluut (2).