veiling / 22 oktober 2014 / 1200-1299 Topografie Indonesië e.a.
[1296] [1297] [1298] [1299]
kavel: 1298 verkocht € 70,00

[Kinderboeken] De beide weezen. Eene geschiedenis voor de jeugd;

een Duitscher naverteld door J.J.A. Gouverneur. Amsterdam, Jan Leendertz, (1870), (4),110,(1) p., met 4 gekleurde litho's, oorspronkelijk kleurenlithografische kartonnen platten met linnen rug (sleets exemplaar met diverse gebreken, zeldzaam).
Met: Het neefje uit de Oost. Een verhaal voor meisjes door Titia van der Tuuk. Deventer, A.J. van den Sigtenhorst, (ca. 1890), 66p., met 2 kleurenlitho's, oorspronkelijk kleurenlithografisch omslag (omslag los en achterzijde ontbreekt).

En met: De schipbreukelingen op het eiland Borneo. Door Mayne Reid. Vrij naar 't Engelsch door S.J. Andriessen. Amsterdam, L. van Bakkenes & Co, 1875, 1ste druk, (4),182,(1) p., met 4 kleurenlitho's, oorspronkelijk verguld en blindgestempeld groen linnen en met nog 5 soortgelijke (8).