1400-1552 Oude boeken - Topografie

veiling / 22 oktober 2014
kavel: 1540
[Nederlanden manuscript] Acten, memorien, en resolutien
-Resolutien van de Hoog. Mogende Heeren Staten Generael der Vereenigde Nederlanden, genomen in (...) 1751/1752. Handgeschreven dagelijkse vergaderstukken, totaal ca. 1600 pagina's, 2 jaarganden in 4 halfjaars-delen, contemporain uniform gemarmerd karton (ruggen met plakband overtrokken).-
€ 150 - € 300
kavel: 1541
Histoire de Russie et des principales nations
-de l'Empire Russe par Pierre-Charles Levesque, quatrieme édition, [8 delen] revue et augmentée d'une Vie inédite de Catherine II. (...) par Mm. Malte-Brun et Depping. Paris, Fournier, Ferra, 1812-

verkocht € 110,00
kavel: 1542
Carte Nouvelle du Duché de Brabant et partie de la Hollande.
-Dressée sur les Meilleurs Cartes Levées dans dans les Pays (...) par (...) G. Dheulland, z.d. (1747), gegraveerde overzichtskaart geflankeerd door titel en index en 24 deelkaarten, alle uitslaand en met contemporaine grenskleuring, gebonden in contemporain gespikkeld kalfsleer met geribde, vergulde rug, 25,5 x 10,5 cm.-

verkocht € 300,00
kavel: 1543
[Rusland] La religion ancienne et moderne
-des Moscovites. Enrichie des figures. Cologne [=Amsterdam], Pierre Marteau. 1698.-

verkocht € 120,00
kavel: 1544
[Rusland] Histoire de Moscovie
-Contenant L'Abregé chronologique des Czars ou Empereurs, qui y ont regné jusqu'a present. Et la relation de ce que Pierre Alexeowitz a present regnant, a fait de plus remarquable dans ses Etats. {2 delen] A Amsterdam, Fristch & Bomh, 1719.-

verkocht € 150,00
kavel: 1545
[Rusland] Voyage En Moscovie D'Un Ambassadeur Conseiller de la chambre
-Empériale, Envoyé par L'Empereur Leopold Au Czar Alexis Mihalowics Grand Duc de Moscovie‎. [Augustin Mayer, Freiherr von Mayerberg]. Leide. Friderik Harring 1688.-

verkocht € 100,00
kavel: 1546
[Ophemert archiefje].
-"Contra-doopboek ten vervolge van een op de secretarie dezer gemeente berustende, hetwelk eindigt met Willemijntje (...) geboren den 17 Mei en gedoopt den 2 Junij 1811. De hierin gedane aanvulling (...) heeft plaats gehad inde maand September des jaars 1835 [gesigneerd:] W. Willemsen." Manuscript, ca. 260 pagina's, beginnende met een doop op 2 juni 1811 en eindigende met een doop op 4 september 1910, gebonden in zwart linnen, folio.-

verkocht € 900,00
kavel: 1547
[Freiburg manuscript]
-de la Ville & République et Canton de Frybourg. Manuscript in goed leesbare hand, ca. 170, 184,27 ("prologue, ordonnances van de burgemeester),(6),(26 index) bladen aan beide zijden beschreven, contemporain gemarmerd karton met papieren titelschildje en datum 1780 op de rug.-

verkocht € 200,00
kavel: 1548
[Deventer] Gerhardi Dumbar, Reipublicae Daventriensi ab actis,
-Analectica, seu vetera aliquot scripta inedita, ab ipso publici juris facta [compleet in 3 delen]. Daventriae, apud Johannem van Wyk, 1719-1721 en 1722.-

verkocht € 260,00
kavel: 1549
[Recht] [Harderwijker druk] D. Frederici a Sande I.C.
-Ducatus Gelriae, & Comitatus Zutphaniae quondam consiliarii X fiscii patroni Commentarius in Gelriae & Zutphaniae consuetudines feudales cum coll. iurium & consuetudinum, quae in Geldriae vicinis ditionibus obtinent, Hardervoci, apud Viduam Thomae Henrice, impensis, Iohannis Iansonii, 1625.-

verkocht € 80,00