Toekomstige Veilingen

1100-1145 Speelgoed

veiling / 22 oktober 2014
[1100 - 1109] [1110 - 1119] [1120 - 1129] [1131 - 1144] [1145 - 1145]
kavel: 1100
Blikken auto
-Gelithografeerd blikken cabriolet met opwindmechaniek. Uitvoering Burnett LTD London, circa 1935. Uit de Ubilda serie, deze serie bestond uit bouwpakketten waarmee je je eigen auto in elkaar kon te zetten. Achterkant voluit gemerkt. Lengte 24,5 cm.-

verkocht € 200,00
kavel: 1101
Blikken brandweerauto
-Gelithografeerde blikken auto met opwindmechaniek. Uitvoering Burnett LTD London, circa 1935. Uit de Ubilda serie, deze serie bestond uit bouwpakketten waarmee je je eigen auto in elkaar kon te zetten. Achterkant voluit gemerkt. Lengte 27 cm.-
€ 120 - € 200
kavel: 1102
Motorfiets
-Gelithografeerde blikken motorfiets met opwindmechaniek. Met gedraaid voorwiel zodat de motorfiets rondjes rijdt. Uitvoering Technofix, Duitsland circa 1940.-
€ 80 - € 120
kavel: 1103
Ado
-Houten poppenmeubeltjes. 2 fauteuils, 3 stoelen en een tafel. Alle in de kleuren blauw, rood en geel. Niet gemerkt, circa 1935. Hoogte fauteuils 11,5 cm. -

verkocht € 100,00
kavel: 1104
Speelgoed catalogi
-Alga,Stockholm, ca. 1950, 63 pp. Met o.a. Donald Duck en andere Disney figuren + "Wat brengt de Sint bij Fa. M. Oosten, Amsterdam, ca. 1960 - en 9 andere boekjes en folders + Een mapje met 10 speelgoedautocatalogi, Dinky Toys en Schuco, ca. 1950-60 - en een map met 19 x Jumbo "het speelgoedboek". Jaarlijkse speelgoedcatalogi uitgegeven door Jubmo Spelen, 1950-1964- en 5 andere. (deels uit bundeling gehaald, zichtbaar aan slijtagestrook rug)-

verkocht € 320,00
kavel: 1105
Speelgoed catalogi
-Hausemann & Hötte, Amsterdam. Speelgoederen-Kramerijen-Galanterieën en aanverwante Artikelen. Uitgebreide catalogus 162 pp. Hiervan ontbreken enkele 10-tallen pagina's, deze werden door de winkelier verstuurd voor bestellingen. Enkele pagina's overgeplakt met vernieuwde lijsten van o.a. Schuco en blikken auto's. + Hausemann & Hötte, Afdeling speelgoed catalgos no. 5, ca. 1930 (o.a. advertentie voor Charlie Chaplin pop). Hierin zijn twee plaatjes uitgeknipt - en Wiking Scheepsmodellen in miniatuur. 4 pp. -

verkocht € 380,00
kavel: 1106
[Harzgebergte] Houten Speelgoed
-Houten dorpje bestaande uit 11 huizen en een kerk, ca. 1910. + Boerderij, bestaande uit 8 huisjes, 3 bomen, een boerin en diverse dieren (koeien, kippen, etc.) Handgemaakt, ca. 1920.-

verkocht € 75,00
kavel: 1107
[Treinen] Houten Locomotief met Tramwagons
-Ca 1970. Handgemaakte en beschilderde trein en tram in Amsterdam, gegeven als aandenken aan boekhandelaar Jan Wienema. Tram opschrift "Zoutkeetsgracht Station M.P." + 1 andere identieke tram en tussenstuk. Loc deels metaal. Lengte van locomotief 41 cm.-

verkocht € 50,00
kavel: 1108
[Treinen] Divers
-Spoorwegpetje, ca. 1930 + 6 spoorwegfiguren, ca. 1900 + Signale für Modelleisenbahn S-Spur, ca. 1950 + een doosje met 14 tinnen spoorwegfiguren, ca. 1910, compleet. Doosje besch. (zeldzaam) + Hornby Meccano motor in doos + 1 andere- en een aansteker in vorm van een trein.(ca. 1970)-

verkocht € 340,00
kavel: 1109
Tekno - bussen
-lot met 5 bussen (Mercedes Benz 0302 950, begin jaren zeventig), alle compleet en in originele doos. Waaronder Arke Reizen, OAD Reizen en PTT.-

verkocht € 80,00