Toekomstige Veilingen

1160-1196 WOII

veiling / 22 oktober 2014
[1160 - 1169] [1170 - 1180] [1181 - 1190] [1191 - 1196]
kavel: 1160
Veldtocht in Rusland
-Leon Degrelle (1906-1994) Walter Soethoudt, Antwerpen, 1971. 334 pp. Linnen gebonden zonder s.o. 4to. Gesigneerd met opdracht. Inclusief oude foto van Degrelle. -

verkocht € 150,00
kavel: 1161
Plunderingen Arnhem
-7 Originele foto's van plunderingen in Arnhem door Duitse soldaten. Zes zijn genomen vanuit een bovenwoning, een is van het bordje "Beutesammelstelle Baumgarte"-

verkocht € 60,00
kavel: 1162
Nazipropaganda. Nenasu, De waarheid marcheert en meer
-Lot van 15 Nederlandse propaganda-uitgaven, waaronder De Waarheid Marcheert. Werner Picht, W.J. Ort, 's Gravenhage, 1939, 67 pp. + Voor geen Nederlander is de NSB onaanvaardbaar. R. van Rossum, Nenasu, Rotterdam, 16 pp. en dertien andere brochures, grotendeels in goede staat, een enkele aan rug ingescheurd.-

verkocht € 80,00
kavel: 1163
[WOII] diverse brochures waaronder 'In dienst van GPU en Gestapo' en 17 andere
-Diverse brochures, waaronder In Dienst van GPU en Gestapo door Franz Glienke, N.V. De Arbeiderspers, Amsterdam, 128 pp. + Holland als kulturelle Einheit door Rudolf Mengelberg, Merlin-Verlag, Baden-Baden, 1928, 95 pp. + Het nationaal-socialisme door Dr. W. Banning, Van Loghum Slaternus Uitgeversmaatschappij N.V., Arnhem, 1932, 76 pp. + 15 andere. Grotendeels in goede staat, een enkel binnenwerk los in de kaft. -

verkocht € 60,00
kavel: 1164
[WOII] diverse brochures waaronder 'De SS-ratten' en 18 andere
-Diverse brochures, waaronder 'De SS-ratten', een uitgave van het Verenigd Verzet, 1961, 30 pp. + 'Rede van Adolf Hitler tot de arbeiders in een Berlijnsche wapenfabriek op 10 december 1940', 32 pp. + 'Rede van den Rijkscommissaris Rijksminister Dr. Seyss-Inquart, gehouden op woensdag 12 maart 1944 in het Concertgebouw te Amsterdam voor het Arbeitsreich der N.S.D.A.P. in de Nederlanden', 31 pp. -en 17 andere. Alle brochures in goede staat.-

verkocht € 60,00
kavel: 1165
[WOII] diverse brochures waaronder Het Duitsche Witboek, Zwartboek Telegraaf + 13 andere
-Diverse brochures, waaronder 'De held en de rovers. Een zwartboek over De Telegraaf' door H.M. van Randwijk, Vrij Nederland, Amsterdam, 1947, 47 pp. + 'Het Duitse Witboek. Documenten over de laatste faze van de Duitsch-Poolsche Crisis' door W.G. Coulondre, Martinus Nijhoff, Den Haag, 1939, 78 pp. + 'De geldbronnen van het nationaal socialisme. Drie gesprekken met Hitler' door Sidney Warburg, Van Holkema & Warendorf, Amsterdam, 1933, 99 pp. + 12 andere. Brochures grotendeels in goede staat, een enkele met binnenwerk los in kaft.-

verkocht € 60,00
kavel: 1166
Der Getreue Eckart, complete jaargangen 1932 - 1936
-46 edities van het Duitse maandblad Der Getreue Eckart uit de jaargangen 1932 - 1936, Adolf Luser Verlag, Wenen. ca 75 pp. per editie. Vier jaargangen compleet en in goede staat. In gotisch hoogduits, inclusief zowel kleuren- als zwart-wit illustraties.-
€ 75 - € 140
kavel: 1167
[WOII] diverse uitgaven 1939-1945
-Diverse pro Duitse uitgaven uit de periode 1939-145, waaronder 'Nationalisme en Cultuur' door Rudolf Rocker, V.A.U., Amsterdam, 1939, 436 pp. + 'Brak Water' door Eibert den Herder, A. Storm van Leeuwen, Den Haag, 1944, 249 pp. + 'Statistisch zakdoek 1943' door het Centraal Bureau voor de Statistiek, drukkerij Albani, den Haag, 1944, 140 pp. + 11 andere. Van de 14 zijn 9 gebonden. In goede staat.-
€ 60 - € 100
kavel: 1168
[WOII] vier uitgaven van Nenasu -en twee andere
-Vier uitgaven van Nenasu waaronder 'De zelfmoord van het kapitalisme' door dr. R. van Genechten, Nenasu, Utrecht, 237 pp. + 'De Noodhoorn' door Reni de Clercq, Nenasu. Utrecht, 1943, 186 pp. + twee andere uitgaven van Nenasu + Verordeningenblad voor het bezette Nederlandsche gebied, jaar 1940 en jaar 1943. Exemplaren in goede staat. Hardcover, waarvan twee inclusief stofomslag.-

verkocht € 100,00
kavel: 1169
[WOII] dertien uitgaven van Uitgeverij Westland
-Dertien hardcover uitgaven van Uitgeverij Westland, waaronder 'Beknopte rassenkunde der Germaansche volken' door Hans F.K. G√ľnther, Westland, Amsterdam, 1942, 155 pp. + 'Bismarck sticht Het Rijk' door Werner Beumelburg, Westland, Amsterdam, 1943, 615 pp. + 'Bakoe' door A. Hantschel, Westland, Amsterdam, 1943 -en tien andere. -
€ 70 - € 120