1600-1646 Varia

veiling / 22 oktober 2014
[1600 - 1609] [1610 - 1621] [1622 - 1632] [1633 - 1642] [1643 - 1646]
kavel: 1600
[Communisme] De resultaten der Russische Revolutie
-door M. Yvon, vertaald door E. Jacobs, De Nieuwe Kern, Amsterdam, 1938. Samengevoegd met: Their morals and ours, Leon Trotsky, Pionee Publishers, New York, 1942; De economische vraagstukken van het socialisme in de Sowjet-Unie, J. Stalin, Pegasus, Amsterdam, 1952 en 17 andere o.a. in het Frans:-

verkocht € 70,00
kavel: 1601
[Russische Sprookjes] Russische Volksmärchen
-Übersetzt und eingeleitet von August von Lowis of Menar (4x), Eugen Diederichs, Jena, 1921 2x, 1927, 1955 en Samengevoegd met: Kaukasische Märchen, 1920 2x en 1922, Lettisch-Litauische Märchen, 1924, Märchen aus Siberien, 1940, -

verkocht € 70,00
kavel: 1602
Le Bibliophile Russe.
-Revue illustrée des amateurs de livres et des gravures. S. Petersbourg. Tijdschrift (in het Russisch) voor liefhebbers van boeken en gravures. Het tijdschrift verscheen 8 maal per jaar. Jaargang 1911 met vier van de acht afleveringen, Jaargang 1912 met zes van de acht afleveringen. Jaargang 1913 compleet.-

verkocht € 460,00
kavel: 1603
[Religie en zang] Het Evangelische Visnet
-Bevattende sommige veranderde Liedjes uit het zelve, andere uit de Evangelische Triumph-Wagen, Zingende Zwaan en anderen (...) Vermeerdert met eenige Liedekens gemaakt op de H. Misse, Patroon Feesten en andere voorvallen, waarop voor dezen geen Liedjes in 't Visnet stonden. Utrecht, G. Banning, 1809.-
€ 50 - € 100
kavel: 1604
Lot van ca. 60 tijdschriftnummers, o.a. Witte Krant en Moksha
-grotendeels 1966-1975, alle geïllustreerd, diverse formaten (inclusief dubbele).-

verkocht € 280,00
kavel: 1605
Lot van 60 publicaties betreffende Provo, Maagdenhuisbezetting en De Kabouters,
--grotendeels 1966-1975, diverse formaten.-

verkocht € 250,00
kavel: 1606
​[Midden-Oosten] De geschiedenis van Afghanistan
-Auteur onbek., 1277 (Arabische telling, 1898 Europese telling). 232 pp. Gebonden in rood halfleer. Geïllustreerd met 24 staalgravures van etnische bevolking. -

verkocht € 120,00
kavel: 1607
Van Gelder Zonen Amsterdam - Sample Book A & B
-Vereenigde Koninklijke Papierfabrieken der firma van Gelder Zonen, Amsterdam. 274; 264 pp. Ca. 1920.-
€ 100 - € 200
kavel: 1608
[Boekbanden]
-Folio opbergmap in perkament met opgetekende pauweveren, met kalfsleren rug. Zijde lichtbruine binnenzijde. 52 x 39 cm. Ongesigneerd. Ca. 1915.-
€ 350 - € 700
kavel: 1609
[Studentica] Kavel met 20 publicaties in brochures en boeken m.b.t. Ontgroening.
-Voornamelijk 19e en begin 20e eeuw met o.a. Brief aan den Student B, over het Groenwezen en den Studenten-Senaat, in druk, 1839. Groenloopen [J.J.M. de Groot], Amsterdam. [1904]. De onverdedigbaarheid en ontoelaatbaarheid van het Groenloopen, J.W. Wichterink, Hilversum, 1910.-

verkocht € 80,00