1600-1646 Varia

veiling / 22 oktober 2014
[1600 - 1609] [1610 - 1621] [1622 - 1632] [1633 - 1642] [1643 - 1646]
kavel: 1622
[Urk] Les costumes hollandais. Urk.
-Amsterdam, N.J. Boon, (ca. 1905), met 12 gekleurde heliogravures, oorspronkelijk gedecoreerd omslag, 23,5 x 16,5 cm.-

verkocht € 60,00
kavel: 1623
[Boekband door Gustav Moessner] Paul Adam. Lebenserinnerungen
-eines alten Kunstbuchbinders. Stuttgart, Max Hettler, 1951, 169,(2) p., met portret van de auteur, gebonden in vol blindgestempeld en verguld leer, goudgeletterde titel op voorplat en (kort) op rug, sneden verguld en "geciseleerd", oorspronkelijk omslag meegebonden, 4to.-

verkocht € 170,00
kavel: 1624
Centsprenten
-Zonderlinge belevenissen van de heer Jodocus Azijnman, Aangeboden door Herkens Schaepman, Zwolle, ca. 1955. Eerste tm vierde avontuur (beginnende met Jodocus Azijnman en de Sinterklaasverrassing" + Épinal Album Prentenboek, Emagerie Pellerin, ca. 1930, met in elk 16 centsprenten - en 5 andere.-

verkocht € 90,00
kavel: 1625
Industrieel Nederland
-Deel I-III, G.A.A.Just de la Paisières, Haarlem, J.A. Boom, 1921. (6), 429; (8), 386; (6), 470 pp. Luxe genummerde set. 4to. in roodlinnen met fraaie vergulde rug- en bandversiering.-

verkocht € 280,00
kavel: 1626
[Bijzondere exemplaren] Arnhem. Zeven eeuwen stad.
-Officieel gedenkboek uitgegeven in opdracht van het Arnhemsch Genootschap van Oudheidkunde met medewerking van het Herdenkingscomité. Arnhem, Hijman, Stenfert Kroese en van der Zande, 1933, 238 p., met uitslaande platen en illustraties in de tekst, oorspronkelijk goudgeletterd perkament, bovensnede verguld, 4to.-

verkocht € 50,00
kavel: 1627
[Dordrecht] Adresboek voor Dordrecht 1879.
-Dordrecht, J. Giltaij en Zoon, (1878), VII,(1),120,183,(1),(64 advertentie) p., met dubbelpagina gelithografeerde plattegrond van de stad en uitslaande gelithografeerde kaart van het arondissement Dordrecht, oorspronkelijk goudgeletterd linnen.-

verkocht € 120,00
kavel: 1628
[Den Haag en omgeving] Adresboekje voor de stad 's Gravenhage.
-Negende Jaargang. 1860-1861. Den Haag, H.C. Susan, 1860, (4),150 p., contemporain halflinnen.-

verkocht € 90,00
kavel: 1630
[Boekwetenschap] Gesamtkatalog der Wiegendrucke
-Herausgegeben von der Kommission für den Gesamtkatalog der Wiegendrucke Band I-VII, Leipzig, 1925-1938. Gebonden in blauw linnen met goudopdruk. -
€ 150 - € 300
kavel: 1631
[Rotterdam] J.W. van Leenhoff's Adresboek 1859.
-(Rotterdam), Handelsdrukkerij J.W. van Leenhoff, (1858), 82,462 p., contemporain linnen.-

verkocht € 100,00
kavel: 1632
[Boekband] A Sentimental Journey through France and Italy
-Laurence Sterne. Illustrations by Maurice Leloir. London, George Routledge and Sons, 1885. xvi, 210 pp. 4to. Exemplaar F.E. Meulman Amsterdam. In blauw leren band met geribde rug en vergulde bandversiering. Gemarmerde schutbladen. In het midden van het voorplat vergulde imprint Ex libris F.E. Meulman Amsterdam. -

verkocht € 220,00