1600-1646 Varia

veiling / 22 oktober 2014
[1600 - 1609] [1610 - 1621] [1622 - 1632] [1633 - 1642] [1643 - 1646]
kavel: 1643
Naslagwerk ephemera
-Collecting Printed Ephemera. John Lewis, Studio Vista, London 1976. 1160 pp. Gebonden met s.o. + An Encyclopedia of Ephemera. Maurice Rickards, The British Library, London, 200. x, 402 pp. Gebonden met s.o. - en 12 andere.-
€ 80 - € 150
kavel: 1644
[Scheepvaart] Geschiedenis van het Nederlandsche Zeewezen
-Mr. J.C. de Jonge, 6 delen 8 banden uniform gebonden, gr. 8vo Half-leer met gekartonneerde platten, titel op rug met goudopdruk, totaal ca. 4000 pp.-

verkocht € 100,00
kavel: 1645
Abdrücke eines Vollständigen Kartenspieles
-- auf Silverplatten gestochen von Georg heinrich Bleich. Dr. Carl Förster, München, 1881. met 36 in miniatuur (4,4 x 3,4 cm.) op pagina gegraveerde kaarten, voorwoord, gewijd aan heer Friedrich, Grafen von Rothenburg. In touwgebonden halflinnen mapje. -

verkocht € 110,00
kavel: 1646
[Egypte] Aegypten in Bild und Wort dargestellt
-von unseren ersten Künstlern, beschrieben von Georg Ebers. Zweite, unveränderte Auflage. Stuttgart/Leipzig, E. Hallberger, (1878-1879), 2 delen, (8),(VI),(2), 387; (12),432 p., zeer rijk geïllustreerd met talloze houtgegraveerde platen en 2 gekleurde kaarten, oorspronkelijk halfmarokijn met de platten zowel als de rug rijk verguld in reliëf en met blauwe opgelegde kralen, voorplatten gesigneerd "C. Hasert Stuttgart", alle sneden verguld, in oorspronkelijke kartonnen omslagdozen (gerepareerd) folio.-

verkocht € 150,00