veiling / 22 oktober 2014 / 1600-1646 Varia
[1644] [1645] [1646]
kavel: 1646 verkocht € 150,00

[Egypte] Aegypten in Bild und Wort dargestellt

von unseren ersten Künstlern, beschrieben von Georg Ebers. Zweite, unveränderte Auflage. Stuttgart/Leipzig, E. Hallberger, (1878-1879), 2 delen, (8),(VI),(2), 387; (12),432 p., zeer rijk geïllustreerd met talloze houtgegraveerde platen en 2 gekleurde kaarten, oorspronkelijk halfmarokijn met de platten zowel als de rug rijk verguld in reliëf en met blauwe opgelegde kralen, voorplatten gesigneerd "C. Hasert Stuttgart", alle sneden verguld, in oorspronkelijke kartonnen omslagdozen (gerepareerd) folio.
Hier en daar kleine defecten, maar een goed exemplaar uit de bibliotheek van Th. Kusters, met ex libris op binnenzijde voorplat.