1650-1670 Speelgoed

veiling / 10 juni 2015
[1650 - 1659] [1660 - 1670]
kavel: 1650
Technofix - Coney Island
-Technofix 307, 1964. Complete achtbaan Coney Island, met twee trolleys in originele doos. -

verkocht € 80,00
kavel: 1651
Speelgoedauto's - Divers
-Lot met o.a. Durago, Efsi, diverse vrachtwagens en bussen, deels in doos + tientallen andere speelgoedautootjes uit de jaren 70-80.-

verkocht € 110,00
kavel: 1652
Speelgoedauto's - Tekno
-Scania-Vabis Gulf tankwagen 447 in doos (doos beschadigd aan een zijde) + 1 andere zonder doos + Scania CR 76 bus zonder doos + Scania Vabis J.A. van Spronsen BV internationale transporten, zonder doos + 3 andere + enkele losse onderdelen, waaronder drie dozen.-

verkocht € 180,00
kavel: 1653
Speelgoedauto's - Tekno
-Friese Vlag, Scania 141, in doos + Goes Transport Vleuten Holland, in doos + 4 andere - en drie lege dozen.-

verkocht € 125,00
kavel: 1654
Speelgoedauto's - Conrad
-Volvo 1949, LV293C2LF, in doos + Volvo 1947, LV153, in doos + Volvo 1928, Vrachtwagen type 1 + Volvo N10 Turbo, in doos + Volvo Nl12 Turbo + Tekno Daf Trucks Concept 95 in doos + 6 andere van diverse merken. -

verkocht € 105,00
kavel: 1655
Speelgoedauto's - Tekno
-Volvo Tanker Air BP 434. Mooi exemplaar met vrijwel geen gebruikssporen + Scania Tanker Vabis Esso 110. Mooi exemplaar met vrijwel geen gebruikssporen - en 6 andere oude modellen van Tekno.-

verkocht € 130,00
kavel: 1656
Speelgoedauto's - Tekno
-Autobus Scania CR 76 - 851. In doos. Doos met gebruikssporen + Volvo bus, Kongens Nytorv, redelijk goed exemplaar, enkele gebruikssporen + Scania Vabis 445 takelwagen + Tekno Holland, Mercedes Benz 302, OAD Reizen + idem, zonder sticker in doos. -

verkocht € 90,00
kavel: 1657
Speelgoedauto's - Tekno
-Vrachtwagens: Scania LB 141, 421 + Scania - Boonstra Gieten + Scania 141 - Glorix de Voordelige WC-reiniger + Scania 142 -Gebroeders de Wilde, Bell + Volvo F1220-322 - Ribro Rotterdam. Alle 5 in doos.-

verkocht € 105,00
kavel: 1658
Speelgoedauto's - Tekno
-Volvo F89, 426 + Scania 142 - B. Snel B.V. + Scania 141 - Int. Transporten Portena B.V. Heerenveen Holland + Scania LBS 141 - TFL + Volvo F1220-322 - TruckCare, onderdelenspecialist voor Europese Trucks. Alle in doos.-

verkocht € 115,00
kavel: 1659
Speelgoedauto's - Tekno
-Volvo F12 - Gebr. de Winter, Bell + Volvo F89, 427 - Disko Transport, de Lier- Holland + Volvo F1225 - Best-Seller Quilittsgemse aus Holland + Scania 141 - Appels, transport & expeditie b.v., Waalwijk + Scania LBS 140, 420 - Tekno Transport. Alle in doos.-

verkocht € 105,00
[1650 - 1659] [1660 - 1670]