1300-1328 Topografie Europa

veiling / 10 juni 2015
[1300 - 1309] [1310 - 1319] [1320 - 1328]
kavel: 1300
[Rusland] Respublica Moscoviae et Urbes - 1630
--Accedunt quaedam latine nunquam antehac edita. Alessandro Guagnini e.a. Marcus Zuerius van Boxhorn, Leiden, Johannis Maire, 1630. (16), 565, (5) pp. In perkament. 16 x 11,3 cm.-

verkocht € 200,00
kavel: 1301
[Reisfolders] 1920-1970
-Set van circa 400 reisfolders uit de periode van 1920-1970 van onder meer Duitsland, Oostenrijk, Frankrijk, Polen, Italië, Griekenland en Groot-Brittannië. Voornamelijk gebrocheerde exemplaren, enkele gebonden. Inclusief kaartmateriaal, foto's en illustraties in zowel zwart-wit als kleur. -

verkocht € 80,00
kavel: 1302
[Cartografie] Monasteriensis Episcopatus. Blaeu. ca. 1635
-Kaart van het Bisdom Münster (met een deel van Oost Nederland) van W.J. Blaeu naar Johann Gigas; oudgekleurd in randkleuring. r.b. cartouche met titel en auteur. l.o. mijlenwijzer en r.o sign. uitgever: Guilj. Blaeuw-
€ 50 - € 100
kavel: 1303
[Cartografie] La Seigneurie d'Utrecht. H. Jaillot. 1696
-Kaart van het Bisdom Utrecht uit de Atlas Nouveau van Sanson-Jaillot in randkleuring met r.b. een cartouche met mijlenwijzer en l.o. een cartouche met titel, auteur: Nicolas Sanson en uitgever: Hubert Jaillot met jaartal 1696-
€ 60 - € 120
kavel: 1304
[Corsica] The description of Corsica,
-with an account of its union to the Crown of Great Britain. Including the Life of General Paoli, and the Memorial presented to the National Assembly of France (...). By Frederick [de Neuhoff], son of the late Theodore, King of Corsica. Londen, G.G. en J. Robinson, 1795, VIII,211 p., met groot uitslaande gegraveerde kaart, contemporain gemarmerd leer, rug verguld met marokijnen titelschildje en herhaald wapen met helm, sabel, pistool en palmtak.-
€ 350 - € 700
kavel: 1305
[Venice] Principali vedute di Venezia disegnate da Giuseppe Rebellato
-Venetië, Gio. Brizeghel, z.d. (ca. 1860), volledig gelithografeerd met titelpagina, 1 vogelvluchtperspectief, 9 stadsgezichten, 2 klederdrachtprenten en n kerkinterieur, alle prachtig handgekleurd (deels tevens met goud gehoogd) en van gom voorzien, in oorspronkelijk buigzaam groen karton met linnen rug en gelithografeerde titel "Raccolta delle principali vedute di Venezia disegnata da Giuseppe Rebellato" op voorplat, oblong 4to.-

verkocht € 850,00
kavel: 1306
[Europese Spoorwegen] Nouvelle carte des chemins de fer de l'Europe.
-Parijs, Librairie Chaix, z.d. (ca. 1870), handgekleurde, gelithografeerde kaart in 32 secties opgeplakt op linnen, 70 x 88 cm., opgevouwen in de oorspronkelijke, blindgestempelde linnen schuifdoos met goudgeletterde rug, 18 x 12 cm.-

verkocht € 100,00
kavel: 1307
Les capitales de l'Europe. Promenades Pittoresques par. M. Charles Malo.
-Paris. Berlin. Madrid. Uitgegeven in Parijs door Marcilly Fils Ain, z.d. (ca. 1825), 3 delen, 36; 35; 36 p., elk deel met kleurenaquatint stadsgezicht met handkleuring, uniform gebonden in groen, grijs en geel blindgestempeld linnen, 12mo.-
€ 175 - € 350
kavel: 1308
[Rusland] Voyage en divers Etats d'Europe et d'Asie,
-Entrepris pour decouvrir un nouveau chemin a la Chine (...) avec une description de la grande Tartarie (..) [Philippe Avril], Paris, Jean Boudot, 1693-

verkocht € 100,00
kavel: 1309
[Rusland] Nova-Zembla. Een merkwaardige zeetocht onzer voorvaderen,
-beschreven door P. Vergers, Schoonhoven, S. & W.N. van Nooten, 1873-

verkocht € 200,00