1400-1447 Topografie buiten Europa

veiling / 10 juni 2015
[1400 - 1409] [1410 - 1419] [1420 - 1430] [1431 - 1442] [1443 - 1447]
kavel: 1443
[Suriname] Bivouac-scène at Kajoe-Tanam
-1 maart 1841. Aquarel. 18 x 27,5 cm. Maker onbekend. -
€ 60 - € 100
kavel: 1444
[Cartografie] Atlas Ortelius 1575
-Theatrum Orbis Terrarum, Abraham Ortelius, Antwerpen, Gillis van den Rade, 1575. Folio. leer, opnieuw gebonden, 17e eeuwse band, deze blindgestempeld met lijnbordure en div. motieven, schutbladen vernieuwd, titelblad gekleurd en goudgehoogd, (XIX) pp., compleet met 70 kaarten, oudgekleurd, bijgekleurd en goudgehoogd, 7 kaarten met papier uit de tijd versterkt buiten het kaartbeeld, (92) pp. Synonymia & Index + (6) pp. De Mona Druidum Insula ... + (2) pp. Privilege & colofon. Latijnse tekst. Goud-op-snee. [Eng.] Theatrum Orbis Terrarum, Abraham Ortelius, Antwerp, Gillis van den Rade, 1575. Folio, rebound in contemporary blind-stamped calf gilt, complete with 70 maps in fine colour with gold highlights, Latin text edition, 7 maps strenghtened with contemporary paper, not affecting the maps,-
€ 38000 - € 48000
kavel: 1445
Reis naar China en Japan
-Bijdragen tot de kennis van den aard, de zeden, gewoonten en gebruiken dezer landen, Laurence Oliphant [2 delen in een band], Amsterdam, K.H. Schadd, 1865. 8vo., half-leer, titel op rug in goudopdruk, 382,(6) en 361 pp., compleet met 5 kleurenlitho's en 3 kaartjes, schutbladen vernieuwd, kartonnen platten geschaafd.-

verkocht € 170,00
kavel: 1446
Bibliotheque portative des Voyages
-traduite de l'anglais par mm. Henry et Breton, Tome XXXV. Atlas de Macartney, Paris, Lepetit, 1817 en een tweede titel: Atlas de voyage en Chine et en Tartarie; par Lord Macartney, traduit de l'anglais J.B.J. Breton, Paris, La Veuve Lepetit, 1804-

verkocht € 90,00
kavel: 1447
Foto's Nara Japan - ca. 1910
-Danseressen in een tempel te Nara. 20,3 x 27 cm. -en 5 andere foto's. Alle handgekleurd en op karton. In goede staat.-
€ 80 - € 120