940-971 Affiches

veiling / 10 juni 2015
[941 - 950] [951 - 961] [962 - 971]
kavel: 951
[Naslagwerken] Das frühe Plakat
-Ruth Malhotra et al, Das frühe Plakat in Europa und den USA. Ein Bestandskatalog. Berlijn, Gebr. Mann Verlag, 1973. 3 delen in 4 banden: 1. Grossbritannien, Vereinigte Staaten von Nordamerika. (227 pp) 2. Frankreich und Belgien. (424 pp) 3. Deutschland (506 + 365 pp).-
€ 200 - € 300
kavel: 952
Les Programmes Illustrés
-des Théatres et des Cafés-Concerts. Ernest Maindron, Paris, 1897. 4to. In groen linnen met goudopdruk. 40 pp. - en 57 (van 63) gelithografeerde platen. Band l.o. besch. -
€ 150 - € 300
kavel: 954
Das Plakat 1921
-Hans Sachs, Das Plakat, Zeitschrift des Vereins der Plakatfreunde, 12. Jahrgang, 1921. Bundeling van alle 10 in dat jaar uitgebrachte nummers van Das Plakat. -
€ 200 - € 400
kavel: 955
Ontwapening. Bescherm uw kind. Stem Rood S.D.A.P.
-Ca. 1933. Ontwerp Funke Kupper. -

verkocht € 80,00
kavel: 956
Michelin Bibendum emaille bord
-Langcat, ca. 1950. 78 x 38 cm. Bibendum mannetje met wiel. Mooi exemplaar, zonder het in het midden horende los opgeschroefde bandenspanninglijst.-

verkocht € 60,00
kavel: 957
Les Affiches illustrées
-ouvrage orné de 20 chromolithographies par Jules Chéret, Ernest Maindron, H. Launette & Cie, 1886. Nr. 352/525. Compleet met 30 kleurenlithografiën. In nieuwe groenlinnen band. Met extra bijlage, een spécimen van het boek, en daarin de litho Folies-Bergère, La Loïe Fuller, door Chéret. -

verkocht € 300,00
kavel: 958
Les Maitres de l'affiche
-4 affiches uit de reeks. Pl. 5: Jules Chéret - Le Punch Grassot se trouve dans tous les Grands Cafés + Pl. 7: Frossard's Cavour Cigars. The new woman Packets of 8 for 1/3. Georges Meunier + Pl. 11: Lucien Lefèfre - Cacao Lacté de Ch. Gravier supérieur a tous les Chocolats et Cacaos Connus + Pl. 29: Jules Cheret - Quinquina Dubonnet. Apéritif dans tous les Cafés. -

verkocht € 120,00
kavel: 959
Les Maitres de l'affiche
-Pl. 78 H.S. Ibels - Mévisto + pl. 32: Charles Woodbury - The July Century + pl. 43: A. Willette - Prenez du Cacao van Houten + pl. 14: Adolphe Willette - L'enfant prodigue. Pantomime en 3 Actes.-

verkocht € 80,00
kavel: 960
Les Maitres de l'affiche
-4 Affiches uit de reeks. Pl. 40: Henri Meunier - Concerts Ysaye. Salle du cirque royal Bruxelles + pl. 44: Will Carqueville - Lippincott's May + pl. 91: A. Crespin - Paul Hankar Architecte Rue Defacqz63 + pl. 67: Joseph Sattler - Pan -

verkocht € 110,00
kavel: 961
Les Maitres de l'affiche
-5 Affiches uit de reeks. Pl. 86: Misty - Cycles Gladiator + pl. 46: Steinlen - Mothu et Doria. Scènes impressionnistes + pl. 28: Ed. Duyck/A. Crespin - Spa Ferme de Frahinfaz + pl. 90: Lucien Léfèvre - Cirage Jacquot & Cie + pl. 31: George Meunier - Chemins de fer de L'ouest. Excursions en Normandie & Bretagne.-

verkocht € 150,00