veiling / 10 juni 2015 / 940-971 Affiches
[950] [951] [952] [954] [955]
kavel: 952 € 150 - € 300

Les Programmes Illustrés

des Théatres et des Cafés-Concerts. Ernest Maindron, Paris, 1897. 4to. In groen linnen met goudopdruk. 40 pp. - en 57 (van 63) gelithografeerde platen. Band l.o. besch.
-toegevoegd 3 litho's Programmes Artistiques Rapide, Paris. 28 x 15 cm. in lijst.

(totaal 4)