veiling / 10 juni 2015 / 940-971 Affiches
[955] [956] [957] [958] [959]
kavel: 957 verkocht € 300,00

Les Affiches illustrées

ouvrage orné de 20 chromolithographies par Jules Chéret, Ernest Maindron, H. Launette & Cie, 1886. Nr. 352/525. Compleet met 30 kleurenlithografiën. In nieuwe groenlinnen band. Met extra bijlage, een spécimen van het boek, en daarin de litho Folies-Bergère, La Loïe Fuller, door Chéret.
Laatste twee litho's lichte vochtschade in de marge, voorts in goede conditie.