veiling / 10 juni 2015 / 940-971 Affiches
[941] [942] [943] [944] [945]
kavel: 943 € 150 - € 250

Hendrik van Loon - De Geschiedenis der Menschheid

Voor Nederland bewerkt door Dr. C.P. Gunning, rector van het Amsterdamsch Lyceum. Prijs in Prachtband: f6,50. Uitgave van Scheltema & Giltay, Amsterdam, 1923.
94,5 x 63.

In hoekjes gerestaureerd. Lithografie, litho ontwerp eveneens van van Loon.