1005-1199 Strips- en striporiginelen

veiling / 10 juni 2015
[1005 - 1014] [1015 - 1024] [1025 - 1034] [1035 - 1045] [1046 - 1055] [1056 - 1065] [1066 - 1075] [1076 - 1085] [1086 - 1096] [1097 - 1106] [1107 - 1116] [1117 - 1126] [1127 - 1136] [1137 - 1147] [1148 - 1157] [1158 - 1167] [1168 - 1177] [1178 - 1187] [1188 - 1197] [1198 - 1199]
kavel: 1005
Fokke en Sukke - twee originele tekeningen
-John Reid, Bastiaan Geleijnse, en Jean-Marc van Tol. Beiden uit collectie Johannes van Dam. "Fokke & Sukke hebben aan één woordenboek niet genoeg" Oost-Indisch inkt, sign r.o. RGvT. 14,5 x 21 cm + "Fokke & Sukke delen deze tip met tegenzin" idem, 22 x 16 cm.-

verkocht € 160,00
kavel: 1006
Peter van Straaten (1935 -)
-Twee originele tekeningen in Oost-Indische inkt. Beide uit de collectie en met als onderwerp Johannes van Dam. "Heeft het gesmaakt?.....Ach, wat zal ik zeggen...." 24 x 17,5 cm en "Maak je borst maar nat, jongens.......volgens mij is dat Johannes van Dam! 20 x 16 cm.-

verkocht € 600,00
kavel: 1007
Peter van Straaten (1935 -)
-Twee originele tekeningen in Oost-Indische inkt. Beiden uit de collectie en met als onderwerp Johannes van Dam. "Noemen jullie dít krokant?!" Gedateerd 28 maart 2002. 23 x 17 cm en "Kijk aan ! Johannes de Dopper!" Gedateerd 17 maart 2001. 21 x 19 cm.-

verkocht € 240,00
kavel: 1008
Bob Dof in het Spiegelkwartier
-Casanova's Parfum. Hanco Kolk, Comic House, 1997. Door de winkeliers in het Amsterdamse Spiegelkwartier uitgebrachte uitgave. Hiervan 19 genummerde exemplaren, gebonden met linnen rug. De oplage bedroeg 1000, de eerste 100 zijn gesigneerd door de tekenaar. Daarvan 6 exemplaren - en 8 softcover ex.-

verkocht € 70,00
kavel: 1009
Paulus de Boskabouter
-Aankondigingskaartje voor het verhuizen van de uitgaves van Paulus van van der Peet naar Ploegsma "Voortaan stopt Paulus zijn pijpje bij Ploegsma...". + 10 nota's en correspondentie over de herdruk van de boekuitgave van Paulus en Wawwa, afkomstig van uitgeverij van der Peet (geen correspondentie van Dulieu zelf) - en aankondiging "Paulus der Waldwichtel und Wawa der kleine Elefant. Engelbert-Verlag."-

verkocht € 900,00
kavel: 1010
Jean Dulieu (1921-2006)
-Twee originele tekeningen uit de boekuitgave Fransesco, 1956. "Trapstraatje in Assisi" en "Assisi, straatje met Chiesa Nuova" Beide 18 x 13 cm. In passe-partout. Niet gesigneerd. Uit collectie uitgeverij Van der Peet.-

verkocht € 750,00
kavel: 1011

€ 70 - € 120
kavel: 1012
Marten Toonder - Krantenknipsels
-Aankondiging "Geniet ook van Marten Toonder's Rommeldam in werkelijkheid. Nieuwe Rotterdamse courant, vrijdag 15 juli 1955 + enkele aankondigingen uit het NRC 1948 voor Tom Poes Weekblad + een reclame voor de Tom Poes legpuzzles, 1948 - en 20 andere, o.a. voor de Rijkspostspaarbank, 1953 en de mededeling "Tom Poes met ziekteverlof", NRC, 13 februari 1954. -

verkocht € 110,00
kavel: 1013
Les aventures de Puck, reporter. Vers Kaboul. Par Marc Ratal.
-Brussel, Éditions Campéador, z.j. (1947), 62 p., oorspronkelijk flexibel kartonnen band, 4to.-
€ 60 - € 120
kavel: 1014
Rosinski - Thorgal Auteurscollectie 1 tm 19
-Pegasus Luxe Auteurscollectie, 1993-1995. Oplage 300. Dit is nr. 122 in de serie. Folio, in kunstleren band met reliëfdruk en opgeplakte plaat. Alle als nieuw in originele verpakking.-

verkocht € 440,00