1005-1199 Strips- en striporiginelen

veiling / 10 juni 2015
kavel: 1097
Jacques Martin- Alex
-Alex de onversaagde. Casterman, 1986. Luxe folio met linnen rug. nr. 139/300. Gesigneerd + Alix, scènes de la vie antique, Conception de Bernard Père, Alain Littaye ed., 1983. Losbladig portfolio in kunstleren map, genummerd en gesigneerd + De Dooltocht van Alex. Casterman, 1987. Hc, folio.-

verkocht € 90,00
kavel: 1098
Jacques Martin
-Alex: O Alexandrië. Casterman, 1996. Luxe linnen met opgeplakte voorplaat, genummerd en gesigneerd 164/200 + De Keizer van China, Casterman, 1983. In luxe linnen, genummerd en gesigneerd. 219/520 + Vercingetorix, Casterman, 1985. In luxe linnen, genummerd en gesigneerd. 252/500 + Tristan: De Kathedraal. Casterman, 1985. Genummerd en gesigneerd door auteur en tekenaar. 502/520 + De Apocalyps. Casterman, 1987. Genummerde en gesigneerde uitgaaf in cassette met interview op cassetteband en bijbehorend tekstboekje. Nr. 31/400 - en 2 andere.-

verkocht € 160,00
kavel: 1099
Walt Disney
-The Art of Walt Disney. From Mickey Mouse tot the Magic Kingdoms. Christopher Finch, Abrams, 1983. 458 pp. Gebonden met stofomslag + Snow White and the Seven Dwarfs. The Viking Press, New York, 1979. 226 pp. Geb. met s.o. + The Art of Mulan. Jeff Kurtti. Hyperion, New York, 1992. 198 pp. Geb. met s.o. + The Tarzan Chronicles. Howard E. Green, Hyperion, 1999. 192 pp. In half kunstleer gebonden + een filmprojector, ca. 1960 met daarbij 7 Super 8 filmpjes van Walt Disney in doosje en 2 andere boeken.-

verkocht € 110,00
kavel: 1100
Milo Manara
-Gulliveriana. Jef Meert, 1996. In luxe linnen, genummerd en voorzien van een door de auteur gesigneerde prent + een identitiek exemplaar zonder nummering en prent + Candid Camera, Loempia 1990. Luxe in linnen gebonden met opgeplakte voorplaat. Genummerd met door auteur gesign. prent 141/150 + Honingpotje, een avond alleen. Idem, 77/150 + De Zonnevogel. Luxe hc in vol linnen. Nr. 43/150. Zonder de gesigneerde prent - en 2 andere van Manara.-

verkocht € 100,00
kavel: 1101
Hal Foster/Burne Hogarth - Tarzan
-Flying Buttress, 1992-1997. Deel 1-12, 15b en 18. Alle gebonden met stofomslag. 7 delen zijn uit de speciale editie met extra pagina, genummerd en gesigneerd door Burne Hogarth. Alle in goede staat.-

verkocht € 320,00
kavel: 1102
Willy Vandersteen - Robert en Bertand
-Deel 1 tm 27, 29-31, 34-37, 41, 43, 45-50, 53-60, 66 en 67, Standaard uitgeverij, 1973-1985 + Het grote raadsel I en II + deel 72 De Friese Elfstedentocht in Nederlands en Fries + De Jeneverruiters - en 9 delen Safari,1970-1974, 4 dln Karl May - en Biggles, deel 1-10 - en 4 doubletten van verschillende uitgeverijen, Francis Bergese, LeFranq/Miklo, 1990-1997 + deel 14 en Biggles presenteert...2: 18 Luchtvaartillustraties, Miklo, 2000. Losbladig in map - en Biggles in het verre Oosten-In de Jungle. Standaard uitgeverij, 1995. hc.-

verkocht € 180,00
kavel: 1103
Hec Leemans - Bakelandt
-Deel 1-75. J. Hoste/Standaard uitgeverij, 1978-1998. Grotendeels in eerste druk (nrs 1-11 herdruk) + Stripgids 29. Bakelandt. 1984 + De Rode Ridder. Horst omnibus. Standaard uitgeverij, 1990 + De Rode Ridder omnibus. Standaard uitgeverij, 1984. De Kraken, Xanador, de dame van de poorten. Met signatuur Karel Biddeloo - en 1 andere.-

verkocht € 120,00
kavel: 1104
Willy Vandersteen - Suske en Wiske. De Parel in de Lotusbloem
-Standaard Uitgeverij, 1997. Luxe folio uitgave in halflinnen. Gesigneerd door Paul Geerts, nr. 496/500. Met kleurplaat Strip 2-daagse Middelkerke, 1997 en de sjaal. In originele kartonnen doos + Tijl Uilenspiegl. Opstand der Geuzen/Fort Oranje. Standaard Uitgeverij, 1991. Nr. 274/500. In luxe linnen met opgeplakte voorplaat + Suske en Wiske. Angst op de Amsterdam. Uitgave ter gelegenheid van het verschijnen van album nr. 202 en het ondersteunen van de opgraving en berging van het VOC schip ''De Amsterdam'' bij Hastings. nr. 371, gesigneerd door Paul Geerts. In fluweel in fluwelenschuifdoos - en Lucius et Lucia de Secreto Gladiatorum. Edition Standaard, 1990. Latijnse editie Suske en Wiske en het geheim van de gladiatoren. -

verkocht € 110,00
kavel: 1105
Willy Vandersteen - Suske en Wiske
-Lot met 19 oude uitgaven van Suske en Wiske, meest in redelijk goede conditie. Meest met naam ingeschreven, enkele kreukjes of andere kleine oneffenheden. O.a. De Vliegende Aap, Standaard Boekhandel, Antwerpen, 1951 en 12 delen uit de Tweekleurenreeks.-

verkocht € 160,00
kavel: 1106
Willy Vandersteen - Suske en Wiske reclameuitgaves
-Lot met 38 uitgaves, waarvan het merendeel reclame-uitgaves, met o.a. Volle Maan, Suske en Wiske weekblad, 1997, Het Aruba-dossier, KLM, 1994, De vliegende klomp, Brabants Stripspektakel, 1999, een aantal illegale uitgaven als de Glunderende Gluurder, enkele omnibussen, uitgaven in dialect en meer + De set mini-albums, 1-16, Standaard Uitgeverij, 2003 - en de Kaartendans, kaartspel. Lekturama.-

verkocht € 130,00