1005-1199 Strips- en striporiginelen

veiling / 10 juni 2015
kavel: 1117
Favourietenreeks
-24 delen uit de favourietenreeks, alle Lombard, 1973-1977. Alle in vrijwel nieuwstaat.-

verkocht € 60,00
kavel: 1118
Bourgeon - Kinderen van de Wind
-5 zeefdrukken, gesigneerd en genummerd in oplage van 300 elk. Afmeting per zeefdruk: 50 x 36 cm-

verkocht € 40,00
kavel: 1119
(Studio) Peyo - Potloodtekening Steven Sterk
-Fraai uitgewerkte potloodtekening van Steven Sterk. "C'est bien elle! Ca c'est une chance!." 21 x 29,5 cm.-
€ 100 - € 150
kavel: 1120
Milo Manara - Originele lithografie
-"filmrolbezweerster", 169/200, gesigneerd, 54 x 71 cm + "De wachter", 19/300, gesigneerd. Beide ca. 1990. In goede staat.-

verkocht € 80,00
kavel: 1121
Charlier/Giraud/Vance - Blueberry
-Zeefdruk, 1982. Pagina uit album 20, de Ongrijpbare Navaho's. 40 x 56 cm - Genummerd B16/100, gesigneerd door auteur en tekenaar. De zeefdruk is werd uitgebracht tgv. het verschijnen van het 20e album van Luitenant Blueberry: 'De ongrijpbare Navajo's'.* - en Blueberry, zeefdruk Marshall Blueberry, genummerd 352/750 en gesigneerd, JMC aventure Sarl, Paris, 1992. 70 x 50 cm. -

verkocht € 110,00
kavel: 1122
Zeefdrukken Rosinski en W. Vance
-Thorgal. Drie verschillende zeefdrukken, gesigneerd door Rosinski + Ringo, gesigneerd door Vance + XIII, gesigneerd door Vance - en 2 andere gesigneerd door Vance. Alle Bleu Cobalt, 1991/1992. In oplage van 500 of 750. Afmeting elk 70 x 50 cm.-

verkocht € 100,00
kavel: 1123
Uitgeverij Glénat
-Adamov-Cothias - De waters van de Dodemaan 1-8, Glénat, hc, 1986-1997 + Jean Dufaux - De rovers van Keizerrijken deel 1 en 2 + Dufaux/Marini - De Aasgieren deel 1 en 2 en 14 andere. Alle hc, alle in goede staat.-

verkocht € 60,00
kavel: 1124
Alfred Mazure (1914-1974) Zyt Gy een lief-hebber van Politiek?
-Haagsche Post, ca. 1938. Wervingsfolder abonné's Haagsche Post. 6 pp. -

verkocht € 50,00
kavel: 1125
Marten Toonder - Cartoonder
-Toonder Studio's, 1954. 8 pp. Voorzijde "A scene from Marten Toonder's new production "Moonglow". Eigen uitgave ter promotie van de activiteiten op film- en stripgebied. Engelstalig, vanwege het promotionele karakter, en in kleine kring verspreid. -

verkocht € 300,00
kavel: 1126
Marten Toonder - Cartoonder
-"We wish our readers a Merry X-Mas and a Happy new year". Toonder Studio's, 1954. 8 pp. Eigen uitgave ter promotie van de activiteiten op film- en stripgebied. Engelstalig.-

verkocht € 280,00