1005-1199 Strips- en striporiginelen

veiling / 10 juni 2015
kavel: 1137
Akim de held van de jungle
-Augusto Pedrazza, Lilliput uitgave, Walter Lehning, Amsterdam, 1953-1954. Vrijwel complete reeks van Akim. Nrs. 3 -77. -

verkocht € 200,00
kavel: 1139
Piet Wijn - Originele strook Dick Durfal
-Oost-Indische inkt. Pagina 34 uit Dick Durfal en het oog van Siva. 1960. 11,5 x 35 cm. -
€ 300 - € 500
kavel: 1140
Alex Raymond/Dan Barry - Flash Gordon
-"Ming fights Flash Gordon". Originele strook in Oost-Indische inkt van Flash Gordon. Genummerd 5/31. King Features Syndicate, 1978. 11 x 36,5 cm.-
€ 200 - € 300
kavel: 1141
Walt Disney - Fantasia
-13 zwart-wit stills, ca. 1940. 20,5 x 25,5 elk. Screenshots van de derde film van Walt Disney Productions. Beschadigd door punaisegaatjes in hoeken, bij 7 stuks zijn kreukjes, een vlekje of een hapje uit een hoek of in de marge. - toegevoegd een latere foto. -
€ 200 - € 400
kavel: 1142
Alfred Mazure (1914-1974)
-Legionair. Originele tekening, gemengde techniek. Gesigneerd, 1943. 48 x 34 cm.-

verkocht € 170,00
kavel: 1143
Fulgor de Stratosfeerpiloot
-Pedrazza, Augusto. Walter Lehning uitgave, 1953/1954. 34 deeltjes uit de reeks (van totaal 48). Nr. 1 met naam op voorzijde, nr. 30 met cellotape, overige in redelijk goede tot goede staat.-

verkocht € 130,00
kavel: 1144
Peter Pontiac (1951-2015) Johannes van Dam
-Tekening in Oost-Indische inkt. Rechtsonder "Pontiexcuses! '98-'99" 27 x 18 cm. In lijst.-

verkocht € 300,00
kavel: 1145
René Follet - Originele tekening
-Steven Severijn. Originele tekening, gemengde techniek. 28,5 x 19,5 cm. Aan versozijde schets van vrouwenhoofd. Signatuur r.o.-
€ 150 - € 300
kavel: 1146
Hergé. Puzzle Dubreucq. L'étoile Mysterieuse
-1944. 155 pieces. Format 19,5 x 34 cm. Lic. 49 T.B.F. Bruxelles. Twee kleine stukjes tapes aan boven-en onderzijde doos, voorts mooi exemplaar. -

verkocht € 240,00
kavel: 1147
Walt Disney - Sprookjestheaters
-Peter Pan - Théâtre de Marionnettes + Cendrillon (Assepoester) - Théâtre de Marionnettes + Pinocchio, Eventyr Teater. (Doos licht beschadigd) Alle drie jaren '40-'50 in originele doos. -

verkocht € 115,00