1005-1199 Strips- en striporiginelen

veiling / 10 juni 2015
kavel: 1148
Don Lawrence (1928-2003) - The Trigan Empire HC
-Trigië, Big Balloon, 1992-1998. Genummerde en gesigneerde reeks. Deel 3-16 (2 maal deel 10) + omnibus 4, Oberon, 1981.-

verkocht € 110,00
kavel: 1149
Divers
-Het land van Langvergeten. Makyo/Vicomte. Deel 1-8, Oberon/Big Balloon, 1985-1991. Hc + De Partners. Dick Richards/Carry Brugman. Oberon/Big Balloon/Strip2000, 1979-2001, deel 1-15. Sc. - en 20 andere-

verkocht € 70,00
kavel: 1150
Rob Vel, Ferdinand Dineur - Les aventures de Bibor et Tribar, Tif et Tondu
-Dupuis, Le Journal de Spirou, Marcinelle-Charleroi, 1940. 151 pp. Folo, halflinnen. Matig exemplaar met beschadigd kaft (gebroken aan voor en achterzijde, inkeping aan bovenzijde en wat smoezelig aan buitenzijde. Pagina 7/8 is een kleurenkopie. -

verkocht € 200,00
kavel: 1151
Hergé - Les Exploits de Quick et Flupke
-1e série, Casterman, 1949-1954. Vroege Franse drukken. Deel 1 en 2 in matige conditie met zwaar gehavende voorzijdes, deel 3-6 in redelijke conditie, met schaafplekken, enkele potloodaantekeningen etc. -
€ 50 - € 100
kavel: 1152
De lotgevallen van meneer Adriaan
-het kinderverhaal uit "Het Vaderland. Deel 1 de eerste vijftig. Studio Molier, ca. 1935. 52 pp. Eerste 14 pagina's met hand ingekleurd + Sjoe -Sjoe en Takki-Toe. Jaap van Loon, Kinderbibliotheek, 1934 - en 4 andere uit de serie (nrs. 24, 26, 28, 33) Redelijke exemplaren, hier en daar wat besch., van 2 nrs zijn enkele pagina's met hand ingekleurd - en 13 andere diverse vroege stripboeken.-

verkocht € 220,00
kavel: 1153
Divers
-De Generaal op herhaling 1-3. Peter de Smet en Ruud Melse, 1994. Luxe in linnen gebonden set, gesigneerd en genummerd + Oscar en Isodoor, deel 2, 4, 5 en 6, Spaarnestad, 1960-1964. In redelijke conditie - en 13 andere.-

verkocht € 60,00
kavel: 1154
Dupuis
-De avonturen van Robbedoes en Kwabbernoot 7. De Dictator en de Paddenstoel. Franquin, Dupuis, 1956. 64 pp. Redelijk ex. Rugpapier deels gesleten, verder in nette staat + Red Ryder 5. Fred Harman, Dupuis 1952. Rug wat gehavend, naam op titelp. - en 5 andere vroege Dupuis-uitgaves + 4 andere.-

verkocht € 50,00
kavel: 1155
Divers
-Tom Puss Tales. Marten Toonder, Birn Brothers, 1948. 92 pp. Met roodlinnen rug. bovenhoekje gestoten, verder mooi ex + Billy Paf. De dappere Cow-Boy. Tekst en tekeningen van Joy, N.V.Strips, Haarlem, 1945. 46 pp. oblong, geniet + De Vlucht van Boris, M. Antonie, N.V. Strips, Haarlem, 1946. 62 pp. - en 10 andere-

verkocht € 120,00
kavel: 1156
Doe Mee
-ca. 58 nummers uit 1948/1949 van dit tijdschrift + Elck wat Wils. 20 nummers van dit tijdschrift uit 1937/1938. Met op achterzijde de strip Gijsje Goochem - en 2 andere.-

verkocht € 140,00
kavel: 1157
Divers jaren '30
-Popeye bij de zeeroovers, 1937. Uitgever en tekenaar onbekend. 8 pp. geniet + Jachtavonturen van Slimme Piet, Raoul Thomen, Chagor, 1939. 26 pp. + Bab en Babou in de Stratosfeer. Herve Mallet, 1946 + De avonturen van Kap'tein Fokkemast. Een trouwe vriend. André Rigal, Chagor, 1938 + Zozo ontdekkingsreiziger en Zozo Koning der Sneeuwvelden. Franchi, Touret, 1937. -

verkocht € 150,00