1005-1199 Strips- en striporiginelen

veiling / 10 juni 2015
kavel: 1178
Marten Toonder - Tom Poes Weekblad
-Lot met 148 Tom Poes weekbladen uit het eerste tm het 4e jaargang, 1948-1951. Meest gerestaureerd aan rug (keurig uit bundeling gehaald), enkele met perforatiegaatjes, overige in redelijke tot goede staat.-

verkocht € 150,00
kavel: 1179
Robbedoes en Kwabbernoot
-Franquin, Dupuis, 1949. 104 pp. Naam op schutblad, aan hoekjes licht geschaafd, voorts mooi exemplaar + Robbedeoes op Avontuur. Jijé, Dupuis, 1949. 127 pp. Linnen rug en platten wat sleets. Hier en daar een vlekje. Redelijk goed exemplaar. -

verkocht € 170,00
kavel: 1180
Henk Rotgans (1910 - 1989)
-Annabella en de smokkelaars van Minorca. Typoscript (78 pp., eenzijdig met correcties in pen) getiteld "Annabella" en 21 bladen met originele tekeningen in Oost-indische inkt. Bladen in verschillende maten, variërend van enkele kleinere tot een aantal van ca. 37 x 50 cm. Gepubliceerd in Sjors, 1960.-

verkocht € 250,00
kavel: 1181
Marten Toonder - Kalender Tom Poes 1944
-Blazer & Metz, 1944. Kartonnen Tom Poes kalender en achterblad in goede conditie, met orignele onbeschreven kalendermaandbladen. -

verkocht € 420,00
kavel: 1182
Franquin e.a. - Robbedoes en Kwabbernoot Nr. 1 tm 50 in eerste druk
-Dupuis, 1950-2008. Eerste delen met wat gebreken, deel 1, rug beschadigd, deel 3 met vernieuwde rug, deel 4 wat sleets aan randen. Overige nummers alle in vrij goede tot goede conditie. -

verkocht € 1400,00
kavel: 1183
Hans G. Kresse - De avonturen van Ditto
-De Avonturen van Ditto. Ditto en de Draak in de Grot, J.A. ten Klei Jr. Amsterdam no. 554. 1945. 60 pp. geniet. Naam binnenzijde, verder prachtig exemplaar.-

verkocht € 210,00
kavel: 1184
ATH Havenkwartier
-'n Bruisend Beeldverhaal. ATH deel 1-3, 1952. Complete serie + Start zonder Finish. Een beeldverhaal met vaart. Deel 1. + New Look. Een vrolijke kijk op de wereld. Nr. 1, ATH, 1948. met hierin twee pagina's reclame voor de strip havenkwartier - en een facsimile editie van Start zonder Finish deel 2. -

verkocht € 95,00
kavel: 1185
Hans Borrebach - Perpetuum Mobile Serie
-Frank Moore. De overwinning op de Zwaartekracht. 32 pp. geniet + Atlantis, het zesde werelddeel. 32 pp. geniet, met ingeniet abbonementskaartje.-

verkocht € 130,00
kavel: 1186
Tarzan
-Nico Draak. 1e reeks, deel 1, 2, 4, 5, en 7, H.A.T.E., 1947. Geniet, klein formaat, 62 pp. Exemplaren met gebruikssporen als wat roest bij nietjes, hier en daar een kreukje. Deel 2 met gekopieerd kaftje- en serie 2: Jungleserie 2. Tarzan in de spelonken der aarde. 1949. Matig exemplaar.-

verkocht € 110,00
kavel: 1187
Edgar Rice Burroughs - Tarzan
-Tarzan of the Apes, The Big little cartoon Book, Whitman Publishing Company, Racine, USA, 1933. 316 pp. Wat sleets aan hoekjes, verder goed. + 7 andere Tarzandeeltjes uit de reeks - en 5 andere, waaronder Andy Panda en Blondie. -

verkocht € 170,00