1005-1199 Strips- en striporiginelen

veiling / 10 juni 2015
kavel: 1015
Hans G. Kresse - Satanseiland
-Original Art Edition, Oberon, Haarlem Panda,'s Gravenhage. 98 p., inclusief door Kresse gesigneerde gelegenheidspagina. Dit exemplaar heeft nummer 52. In luxe cassette gestoken. Oplage 93. -

verkocht € 600,00
kavel: 1016
Dick Matena - Virl
-Uitgeverij Panda, 1981. Luxe roodlinnen cassette met originele pagina in Oost-Indische inkt. Nummer 59 van 61 genummerde en door Matena gesigneerde albums.-

verkocht € 170,00
kavel: 1017
Don Lawrence (1928-2003) - Originele pagina Storm
-Pagina 33 uit Storm album 2: De laatste Vechter, 1979. Aquarel. 38 x 29 cm. In lijst.-

verkocht € 1300,00
kavel: 1018
-Pagina 34 uit Storm album 2: De laatste Vechter, 1979. Aquarel. 38 x 29 cm. In lijst.-

verkocht € 1400,00
kavel: 1019
Vincente Segrelles (1940 -) Origineel werk
-Vrouw uit het water. Acryl, 1996. 30 x 21 cm. In passe-partout.-

verkocht € 700,00
kavel: 1020
Divers jaren '50 - o.a. reclamestrips en plaatjesalbums
-Donald Duck nr. 1, 1952. Klein scheurtje aan rug, verder goed exempaar + Pioniers in de Ruimtevaart, Pieter Kuhn. Plaatjesalbum, uitgave Romi Margarine, 1956 + Leeuwenzegel-Margarine Nederland - Filmstrip album. Met 72 van de 80 ingestoken stroken. (zeldzaam) + Prins Leo, Maandblad van de Jonge Leeuwenklub, nrs. 1,2,34 en 35 + Bulletje en Boonestaak 1-6. A.M.de Jong, Erven Wed. J. van Nelle, 1923-1924. -

verkocht € 260,00
kavel: 1021
Willy Vandersteen - Suske en Wiske
-Luxe Blauwe reeks, 1983-1984. Fluwelen hc met goudopdruk in schuifcassette. Complete serie van 6 delen: Het Spaanse Spook, De Bronzen Sleutel, De Tartaarse Helm, de Schat van Beersel, Het Geheim van de Gladiatoren en de Gezanten van Mars.-

verkocht € 200,00
kavel: 1022
Edgar P. Jacobs: Blake en Mortimer
-Het Gele Teken. Blue Circle, Paul Rijperman uitgave, 1985. + S.O.S. Meteoren, 1986. Folio formaat met linnen rug. Oplage 500 exemplaren. -

verkocht € 170,00
kavel: 1023
Hec Leemans - Bakelandt
-De Zwarte Griffioen. Eppo Strips, Eindhoven. Folio, linnen, 46 pp. Oplage 48 exemplaren. Met dedicace aan Ludo (Dupont) + De Jongens van Turnhout. Standaard uitgeverij Antwerpen, 1995. Luxe folio uitgave met linnen rug. -

verkocht € 70,00
kavel: 1024
Moebius-Darrow - Portfolio Cit Feu
-Aedena, 1985. In blauwlinnen map met tekst in geel en rood. Nr. 756/950. Compleet met 8 zeefdrukken, waarvan 2 double page, tekstpagina en titelblad. Folio formaat; 50 x 38,5 cm. Gesigneerd door Darrow en Moebius.-

verkocht € 600,00