1005-1199 Strips- en striporiginelen

veiling / 10 juni 2015
kavel: 1056
Don Lawrence - The Collection
-Redactie Rob van Bavel, Don Lawrence Collection, Breda, 1990-2001. Alle in eerste druk, als nieuw in stofomslag.-

verkocht € 220,00
kavel: 1057
Don Lawrence - Jubileumboek
-Pas zeventig. Don Lawrence Collection, 1998. Luxe hc in kunstleer gebonden, in schuifdoos. Nr. 129/750. + Storm. Oberon, 1981. Bundeling van de eerste 4 nummers in blauw kunstleer met vergulde bandtekening + De Genesis-formule, Big Balloon, 1996. Genummerd en gesigneerd. nr. 466/750 + Het Verschrikkelijke Wapen, Don Lawrence Collection, 1993. In rood linnen - en Trigië Verzamelalbum 1-4, Oberon, 1977-1981. Gebonden. Alle in goede staat.-

verkocht € 380,00
kavel: 1058
Auteursreeks
-Dargaud, Oberon, Big Balloon, 1980-1995. Complete serie van 33 delen. Met o.a. de complete reeks van Johnny Difool. Alle in goede conditie.-

verkocht € 160,00
kavel: 1059
Jean Chiraud - Blueberry HC
-Deel 1 tm 25, Dargaud/Oberon/Novedi, 1978-1985. Alle in goede staat + Dubbel exemplaar Chihuahua Perl met andere achterzijde lettering - en 5 latere delen in softcover.-

verkocht € 170,00
kavel: 1060
Franquin - Guust Flater
-Guust Laadt zijn Batterijen op. Libro-Sciences, 1989. nr. 740 van 1100 exemplaren + De Flater-Saga - Dupuis Unicum Uitgave nr. 7, 1982. Genummerd en gesigneerd. + Dupuis bundelingen 1-5, 1984-1985. Hierin opgenomen alle tot dan toe verschenen albumverhalen.-

verkocht € 90,00
kavel: 1061
Hermann - Jeremiah HC
-Deel 1-9. Novedi uitgave, 1982-1984. Alle eerste druk in goede staat. + Gibraltar box Billy the Kid, 6000 Meter & Barney Jordan. Hc met linnen rug. Alle genummerd en gesigneerd. In transparante plastic opbergdoos. -

verkocht € 180,00
kavel: 1062
Hergé - Kuifje
-De avonturen van Kuifje. Casterman 1976-1987. Complete reeks van 22 delen in hardcover. Alle in eerste druk in goede staat. + Kuifje op de maan. Een pop-up Boek. Hallmark, 1970. Redelijk exemplaar met alle onderdelen aanwezig, maar veelal los (op zicht goed te restaureren) + Kuifje. Droom en werkelijkheid. Michael Farr, Moulinsart 2e druk, 2002. 203 pp. + Uit het Archief van Hergé. De avonturen van Totor en de originele versie van Kuifje in de Sovjetunie (1929). Casterman, 1981. Gebonden, 178 pp. -

verkocht € 130,00
kavel: 1063
Hergé - Kuifje
-Alles over Hergé. De lotgevallen van een fortuinlijke verzamelaar. Stephane Steeman. Casterman, 1991. Hc, 64 pp. + Hergé en Kuifje verslaggevers van le petit Vingtieme tot het weekblad Kuifje. Philippe Goddin, Lombard, 1986. Hc, 256 pp. + De Wereld van Hergé. Benoit Peeters, Casterman, 1983. HC, 318 pp. + De avonturen van Kuifje. Casterman/Boek & Plaat, 2 in 1 reeks, compleet in 11 delen (waarin dus 22 avonturen). HC, 1987-1994.-

verkocht € 110,00
kavel: 1064
Loisel + Goupil-Crisse - Luxe uitgaves
-Peter Pan, deel 1: London. Regis Loisel, Delmi Decor, Kortrijk, 1991. Luxe genummerd exemplaar in wit linnen met opgeplakte voorplaat in schuifdoos met gesigneerde zeefdruk. Nr. 96/100 + Peter Pan, deel 2: Opikanoba, Oranje, Wielsbeke. Luxe genummerd exemplaar in wit linnen met opgeplakte voorplaat in schuifdoos met gesigneerde zeefdruk Nr. 39/225 + Het Kristallen Zwaard deel 1-4. Alle in luxe linnen met opgeplakte voorplaat, in oplage van 150 exemplaren met gesigneerde zeefdruk en handgeschreven genummerde verantwoordingspagina. -

verkocht € 180,00
kavel: 1065
Hergé - Tintin
-Kuifje - Mensen op de Maan, van fictie tot werkelijkheid. Casterman, 1985. Hc, 40 pp. + Kuifje de Vertegenwoordiger. "Goedendag, Heer Boekhandelaar!", facsimile map met enveloppe, zeefdruk en boekje. nr. 113/150 + Kuifje in Barcelona. Hommage Aan Herg. Casterman, 1986. Hc., 63 pp. - en 13 andere, waaronder 5 Engelstalige hc - uitgaves.-

verkocht € 120,00