1005-1199 Strips- en striporiginelen

veiling / 10 juni 2015
kavel: 1066
Enki Bilal
-Er was eens 'n Voorbijganger...Deel 1-4. Dargaud hc, 1979-1986 + Koude Evenaar. Genummerd en gesigneerd, Big Balloon, 1992. Hc + de SC versie + Exterminator 17 + Lady in Blue + Crux Universalis - en 9 andere.-

verkocht € 130,00
kavel: 1067
Lombard luxe uitgaves
-Aria. De Meridiaan van Posidonia. Weyland, 1987, 169/400 + Rik Ringers. Dodenlijst. Tibet-Ducheteau, 1986, nr. 366/600. Gesigneerd door auteur en tekenaar + Jugurtha. De grote voorvader. Franz, 1985, 456/750 + Jonathan. Neal en Sylvester. Cosey, 1983, 342/450 + Isabelle. J.C. Servais, 1984, 335/400 + Vasco. Schaduwen over Veneti. Chaillet, 1987, 313/400 + Thorgal. Alinoe. Rosinski/van Hamme, 1985, 444/625 + Buddy Longway. De Wilde Wind. Derib, 1985, 276/500. Met losse prent - en Chick Bill. Rattevergif. Tibet, 44/550. Alle gesigneerd.-

verkocht € 220,00
kavel: 1068
Dossier Jacobs
-Gérard Lenne, Oranje, 1991. 128 pp. in halflinnen + Jacques Martin, Tristan. De Kathedraal. Casterman, 1985. 48 pp. Luxe linnen hc. Genummerd en gesigneerd - en Uderzo. De Tekenaar van Asterix de Galliër. In beeld gebracht door zijn vrienden. 1996. Oplage 250 ex. met exlibris.-

verkocht € 70,00
kavel: 1069
Hermann - Torens van Schemerwoude
-Babette, Gibraltar, 1994. Luxe genummerde en gesigneerde uitgave. 29/275. Folio met kunstlederen reliëfband en opgeplakte plaat + Elose de Montgri + Germain + Reinhardt + Alda, alle uit dezelfde reeks - en Schemerwoude: Assunta. Strip Art Features, 1998. Luxe met stofomslag. 44/300. Met gesigneerde zeefdruk.-

verkocht € 160,00
kavel: 1070
Hermann - luxe uitgaves Prestige
-Jeremiah - Een Geweer in het Water. Prestige, 2001 + Wie is Blue Fox, Prestige, 2002 + Bloedbanden, 2000 + Bloedbruiloft, 2001 - en Caatinga, Le Lombard, 1997. Met genummerde en gesigneerde exlibris.-

verkocht € 100,00
kavel: 1071
Hermann - Jeremiah
-Delta, Novedi, 1985. Luxe genummerde en gesigneerde uitgave, in linnen in cassette, met bijgevoegde plaat + Julius & Romea, Novedi, 1986. (Idem) + Le Cousin Lindford, Ligne d'Ombre, losbladige gesigneerde cassette met roodlinnen rug + Huurlingen. Silhouet, 1997. Luxe linnen met opgeplakte plaat, gesigneerd en genummerd - en Neef Lindford, Silhouet, 1999. Luxe ex. met stofomslag in cassette.-

verkocht € 100,00
kavel: 1072
Hermann - divers
-Dossier Hermann, Arboris, 1985. hc + Missie Vandisandi, Vrije Vlucht, 1991 + Sarajevo-Tango, Vrije Vlucht, 1995. met genummerde en gesigneerde exlibris + Caatinga, Getekend Hermann, Le Lombard, 1997 + De Torens van Schemerwoude 9, Khaled. Folio luxe uitgave, genummerd en gesigneerd - en 3 andere. Alle in hardcover - toegevoegd een gesign. en genumm. zeefdruk, van "Les Tours de Bois-Maury, 1983. 140/500 33 x 43,5 cm.-

verkocht € 100,00
kavel: 1073
Don Lawrence - Trigië
-Deel 1-21. Oberon, 1977-1981 + 8 doubletten + HC nrs. 1-5 en 7, alle genummerd en gesigneerd - en 6 andere, waaronder een gesigneerde Storm nr. 19 sc. -

verkocht € 150,00
kavel: 1074
Vicente Segrelles - De Huurling
-Deel 1-9, Arboris, 1984-1997. Alle hc, in eerste druk + De Huurling, Oberon, 1983 + Het Jaar 1000, 1996. Gebonden met stofomslag. Speciaal door stripwinkel Atomik in Maastricht uitgebrachte editie tgv het bezoek van Segrelles aan die winkel. Nr. 69/100 + El Mercenario. El Pueblo del Fuego Sagrado, Ediciones B, Volumen 1, Barcelona, 1993 - en het Jaar 1000. Luxe Folio, Arboris, 1996. nr. 9/750. Met ingevoegd 13 losse pagina's, waarvan 8 gesigneerd door Segrelles. -

verkocht € 200,00
kavel: 1075
Albatros luxe uitgaves
-Rosinski-Van Hamme - Thorgal. De onzichtbare vesting, 1993. met genumm. en gesign. zeefdruk + W. Vance - Bruce J. Hawker. Het Koninkrijk van de Hel, 1996. Met genumm. en gesign. zeefdruk + Dany - Rooie Oortjes deel 1 en deel 2, beide met genummerde en gesigneerde zeefdruk. Alle in linnen in schuifcassette + Rosinski & van Hamme - Western, Le Lombard, 2001. In linnen met opgeplakte voorplaat en voorzien van een genummerde en gesigneerde zeefdruk + Francois Bourgeon - De Betovering van het Nevelwoud. Casterman, 1984. In linnen met opgeplakte voorplaat. Genummerd en gesigneerd. -

verkocht € 100,00