veiling / 10 juni 2015 / 1005-1199 Strips- en striporiginelen
[1013] [1014] [1015] [1016] [1017]
kavel: 1015 verkocht € 600,00

Hans G. Kresse - Satanseiland

Original Art Edition, Oberon, Haarlem Panda,'s Gravenhage. 98 p., inclusief door Kresse gesigneerde gelegenheidspagina. Dit exemplaar heeft nummer 52. In luxe cassette gestoken. Oplage 93.

In goede staat.